VIGO

MODALIDADE LUGAR HORARIO
BALONMÁN Pavillón do CEIP Lope de Vega Venres, de 16:00 a 17:00 h
BALONMÁN Pavillón do CEIP A Paz Venres, de 17:00 a 18:00 h
BALONMÁN Pista cuberta do CEIP O Pombal Xoves, de 16:00 a 17:00 h
Venres, de 16:00 a 17:00 h
BALONMÁN Pavillón do CPR Santa Cristina  Xoves, de 16:15 a 17:15 h
BALONMÁN Pavillón do CEIP Chans-Bembrive Mércores, de 16:00 a 17:00 h
BALONMÁN Pavillón do CEIP Virxe do Rocío  Martes e venres, de 16:00 a 17:00 h
BALONMÁN Pavillón do CEIP Mestres Goldar  Mércores, de 16:00 a 17:30 h
BALONMÁN Pavillón do CEIP Pintor Laxeiro Martes, de 17:00 a 18:00 h
BALONMÁN Pavillón do CEIP Escultor Acuña Luns, de 17:00 a 18:00 h
BALONMÁN Pavillón do CEIP Ría de Vigo Mércores, de 17:00 a 18:00 h
Mércores, de 18:00 a 19:00 h
BALONMÁN Pavillón do CEIP Paraixal Luns, de 16:00 a 17:00 h
BALONMÁN Pavillón do CPR Possumus Martes, de 16:00 a 17:30  h
BALONMÁN Pavillón do CEIP Vicente Risco Venres, de 16:00 a 17:00 h
BALONMÁN Pavillón do CEP Santa Tegra-Teis Venres, de 16:00 a 17:00 h
BALONMÁN Pavillón do CEIP San Salvador Venres, de 16:00 a 17:00 h
BALONMÁN Pavillón do CPR Barreiro Xoves, de 17:00 a 18:00 h
BALONMÁN Pavillón do CEIP Frián-Teis Xoves, de 17:00 a 18:00 h
FÚTBOL Campo de fútbol A Gándara Mércores e venres, de 16:30 a 18:00 h
FÚTBOL Campo de fútbol da Guía Luns e mércores, de 17:00 a 18:30 h
FÚTBOL Campo de fútbol Meixoeiro Martes e xoves, de 17:00 a 18:00 h
FÚTBOL Campo de fútbol Monte da Mina Martes, mércores e xoves, de 17:30 a 19:00 h
FÚTBOL Campo de fútbol A Carrasqueira Martes e xoves, de 16:00 a 18:00 h
FÚTBOL CEIP Balaídos e pistas de atletismo de Balaídos Martes, xoves e venres, de 16:00 a 18:00 h
FÚTBOL CEIP O Pombal Martes e xoves, de 16:00 a 17:30 h
FÚTBOL Campo de fútbol do colexio Marcote Mércores, de 18:00 a 20:00 h
FÚTBOL CEIP Ría de Vigo Venres, de 16:00 a 18:00 h
FÚTBOL Colexio Mestres Goldar Martes, de 16:30 a 18:00 h
JUDO Asociación Deportiva Candeán Luns, de 18:00 a 18:45 h (menores de 10 anos)
Luns, de 18:45 a 19:30 h (maiores de 10 anos)
Venres, de 16:00 a 16:45 h (menores de 10 anos)
Venres, de 16:45 a 17:30 h (maiores de 10 anos)
PATINAXE CEIP Mestres Goldar Venres, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2013)
Venres, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2002 ao 2007)
PIRAGÜISMO Club Kayak Vigo Mércores, de 17:00 a 19:00 h
Venres, de 17:00 a 19:00 h
Domingos, de 10:00 a 12:00 h
PIRAGÜISMO Club Piragüismo Olívico De martes a venres, de 16:30 a 18:30 h
Sábados, de 10:30 a 12:30 h
RUGBY Universidade de Vigo  Venres, de 18:00 a 19:30 h
Sábados, de 11:00 a 12:30 h