BALONMÁN

CONCELLO LUGAR HORARIO
BUEU Pavillón municipal Pablo Herbello Novas Xoves, de 16:30 a 17:30 h (CEIP Plurilingüe A Pedra)
Venres, de 17:30 a 18:30 h (CPR Virxe Milagrosa)
BUEU Pavillón municipal de Beluso Luns, de 16:30 a 17:30 h (CEIP Montemogos)
Martes, de 17:30 a 18:30 h (CEIP da Torre-Cela)
CANGAS Pista multiusos do CEIP A Rúa Mércores, de 17:30 a 18:30 h (prebenxamín e benxamín)
Xoves, de 17:00 a 18:00 h (alevín)
CANGAS Pavillón do CEIP do Hío Martes, de 17:30 a 18:30 h (prebenxamín e benxamín feminino)
Xoves, de 16:00 a 17:00 h (prebenxamín, benxamín e alevín)
CANGAS Pista multiusos do CPR Sagrada Familia Martes, de 18:30 a 19:30 h (prebenxamín, benxamín e alevín)
Mércores, de 16:00 a 17:00 h (alevín)
CANGAS Pista multiusos do CEIP Cangas Luns, de 16:00 a 17:00 h (alevín)
Mércores, de 17:00 a 18:00 h (alevín mixto)
CANGAS Pista do CEIP Castrillón-Coiro Luns, de 17:00 a 18:00 h (prebenxamín e benxamín)
Luns, de 18:00 a 19:00 h (benxamín)
Venres, de 16:00 a 17:00 h (alevín)
CANGAS Pavillón do CPR Eduardo Pondal Martes, de 15:55 a 16:55 h (infantil masculino)
Xoves, de 16:00 a 17:00 h (infantil feminino)
Xoves, de 18:00 a 19:00 h (alevín)
Venres, de 17:00 a 18:00 h (benxamín)
CANGAS Pavillón do CEIP San Roque de Darbo Martes, de 17:15 a 18:15 h (alevín)
Mércores, de 18:00 a 19:00 h (prebenxamín, benxamín e alevín)
CANGAS Pista multiusos do CPR Casa de la Virgen de Cangas Xoves, de 16:45 a 17:45 h (prebenxamín e benxamín)
Xoves de 17:15 a 18:15 h (infantil masculino)
Venres, de 17:15 a 18:15 h (prebenxamín, benxamín e alevín)
CANGAS Pista multiusos do CPR Compañía de María de Cangas Xoves, de 17:45 a 18:45 h (prebenxamín e benxamín)
A CAÑIZA Pavillón municipal  Martes e xoves, de 16:00 a 17:00 h (benxamín)
Martes e xoves, de 16:30 a 18:00 h (alevín)
Martes e xoves, de 19:00 a 20:30 h (infantil)
GONDOMAR Pavillón do CEP Xosé Neira Vilas Xoves, de 16:30 a 18:00 h
GONDOMAR Pavillón municipal de Gondomar Venres, de 18:00 a 19:00 h
O GROVE Pavillón de Monte da Vila e novo pavillón Luns, martes e xoves, de 17:30 a 19:00 h (infantil feminino e alevín B) 
Luns, martes e xoves, de 17:00 a 18:15 h (alevín A)
Luns, martes e xoves, de 17:30 a 19:00 h (benxamín A)
Martes, xoves e venres, de 19:00 a 21:00 h (infantil masculino)
Venres, de 18:30 a 20:30 h (benxamín C)
A GUARDA Pavillón municipal A Sangriña Mércores, de 17:00 a 18:00 h
Venres, de 17:00 a 18:00 h
LALÍN Lalín Arena Martes, de 17:30 a 20:00 h
Mércores, de 18:30 a 19:30 h
Venres, de 19:00 a 20:00 h
LALÍN Pavillón municipal de deportes de Lalín Martes, de 18:00 a 19:30 h
Mércores, de 18:00 a 19:00 h
Venres, de 18:00 a 19:00 h
LALÍN CEIP Xesús Golmar Luns e xoves, de 17:00 a 18:00 h
Martes, de 16:00 a 19:30 h
MEAÑO Pavillón Arena Coirón Martes e xoves, de 16:00 a 20:00 h (benxamín mixto)
Martes, xoves e venres, de 18:30 a 20:00 h (infantil)
Mércores e venres, de 17:00 a 18:30 h (alevín)
MEIS Pavillón municipal de Mosteiro Mércores, de 16:00 a 17:00 h (CPI de Mosteiro-Meis)
MOAÑA Pavillón Estrada de Verdeal Xoves, de 16:30 a 17:30 h (CEIP Domaio)
MOAÑA Pavillón do CEIP de Abelendo Mércores, de 16:00 a 17:00 h (CEIP de Abelendo)
MOAÑA Pavillón do CEIP de Seara Mércores, de 16:00 a 17:00 h (CEIP de Seara)
MOAÑA Pavillón do CEIP de Quintela Xoves, de 16:00 a 17:00 h (CEIP de Quintela)
MOAÑA Pavillón multiusos da Xunqueira Mércores, de 16:00 a 17:15 h (CEIP de Reibón)
MOS Pavillón de Sanguiñeda Martes, de 17:15 a 18:15 h 
Venres, de 18:15 a 19:15 h
MOS Pavillón Pena de Francia Mércores, de 16:00 a 17:00 h 
Mércores, de 16:15 a 17:15 h
MOS Pavillón Castro-Mos Venres, de 16:00 a 17:00 h 
MOS CEIP de Atín-Cela Martes, de 17:30 a 18:30 h 
OIA Pavillón do CEIP Mestre Manuel García Luns, de 15:45  a 16:45 h
PONTEAREAS Pavillón Ramiro Sabell Luns, de 18:00 a 19:00 h
Luns, de 19:00 a 20:00 h
PONTEAREAS Pavillón Álvaro Pino Venres, de 18:30 a 19:30 h
Venres, de 19:30 a 20:30 h
PONTEVEDRA Pavillón multiusos da Xunqueira Martes, de 18:00 a 19:00 h (CEIP San Benito de Lérez)
Xoves, de 17:00 a 18:00 h (CEIP de Cabanas e CEIP San Martiño)
PONTEVEDRA Pavillón do CEIP de Parada-Campañó Luns, de 16:30 a 17:30 h (CEIP de Parada-Campañó)
PONTEVEDRA Pavillón do CEIP Manuel Vidal Portela Xoves, de 17:30 a 18:30 h (CEIP Praza de Barcelos)
PONTEVEDRA Pavillón do CPR Salvador Moreno Mércores, de 16:30 a 17:30 h (CPR Salvador Moreno)
PONTEVEDRA Pavillón do CEIP Campolongo Luns, de 16:30 a 17:30 h (CEP Campolongo)
PONTEVEDRA Pavillón do CPR Nuestra Señora de los Dolores (Doroteas)

Martes, de 17:00 a 18:00 h (CPR Doroteas)

PONTEVEDRA Pavillón CEIP Froebel Mércores, de 17:30 a 18:30 h (CEIP Froebel)
PONTEVEDRA Pavillón CEIP de Vilaverde-Mourente Mércores, de 16:30 a 17:30 h (CEIP de Vilaverde-Mourente)
PONTEVEDRA Pavillón da Xunqueira 1 Martes, de 17:00 a 18:00 h (CEIP A Xunqueira 1 e 2)
O PORRIÑO Pavillón municipal do Porriño Luns, de 17:00 a 18:00 h (CEIP da Cruz-Budiño)
Luns, de 19:00 a 20:00 h (Escola Municipal de Torneiros)
Martes, de 15:30 a 16:30 h (CEIP de Atios)
Martes, de 17:00 a 18:00 h (CEIP Xosé Fernández López)
Martes, de 18:00 a 19:00 h (CPR Santo Tomás)
Mércores, de 16:15 a 17:15 h (CEIP da Ribeira)
Xoves, de 16:00 a 17:00 h (CPR Hermanos Quiroga Rodríguez)
Xoves, de 17:00 a 18:00 h (Escola Municipal do Porriño)
Xoves, de 18:15 a 19:15 h (Escola Municipal de Pontellas)
Xoves, de 19:00 a 20:00 h (IES Pino Manso)
O PORRIÑO Pavillón do CEIP Antonio Palacios Xoves, de 15:00 a 16:00 h
REDONDELA Pavillón municipal de Chapela Mércores, de 16:00 a 17:00 h CEIP de Laredo)
Mércores, de 17:00 a 18:00 h (Escola de balonmán Chapela)
REDONDELA Ximnasio do CEIP da Igrexa-Chapela Luns, de 15:45 a 16:45 h (CEIP da Igrexa-Chapela)
REDONDELA Pavillón do IES Mendiño Martes, de 18:00 a 19:30 h (CEIP de Cedeira, CEIP de Santo Paio de Abaixo, CEIP Quintela)
Mércores, de 16:00 a 17:30 h (CEP Santa Mariña)
RODEIRO Pavillón polideportivo de Rodeiro Luns e xoves, de 16:30 a 17:30 h
Xoves, de 16:30 a 17:30 h
Venres, de 14:00 a 15:00 h
O ROSAL Pavillón municipal Martes, de 16:30 a 17:30 h (prebenxamín)
Mércores e venres, de 17:30 a 19:00 h (alevín mixto)
Martes, xoves e venres, de 17:30 a 19:00 h (infantil)
Mércores e xoves, de 17:30 a 19:00 h (benxamín)
SALCEDA DE CASELAS Pavillón municipal  Luns, de 18:00 a 19:00 h
Mércores e venres, de 18:30 a 19:30 h
SILLEDA Pavillón do CPR María Inmaculada Luns e venres, de 16:40 a 18:10 h
SOUTOMAIOR Pavillón municipal A Montesiña (Arcade) Mércores, de 16:00 a 17:30 h
TOMIÑO Pavillón municipal Martes e xoves, de 18:00 a 19:00 h (CEP Pedro Caselles Beltrán)
TOMIÑO Pavillón do CEIP Sobrada Venres, de 16:00 a 17:00 h (CEIP de Sobrada)
TOMIÑO Pavillón do CEIP de Barrantes Xoves, de 16:00 a 17:00 h
TOMIÑO Pavillón do CEIP de Tebra Mércores, de 16:00 a 17:00 h (CEIP de Tebra)
TOMIÑO Pavillón do CEIP Pintor Antonio Fernández Mércores, de 17:00 a 18:00 h (CEIP Pintor Antonio Fernández)
TUI Pavillón municipal  Xoves, de 16:00 a 17:00 h (CEIP Plurilingüe núm. 1)
TUI Pavillón do CEIP de Rebordáns Xoves, de 16:15 a 17:15 h (CEIP de Rebordáns)
TUI Pavillón do CEIP de Randufe Martes, de 16:00 a 17:00 h (CEIP de Randufe)
TUI Pavillón do CEP de Caldelas Xoves, de 16:00 a 17:30 h (CEP de Caldelas)
TUI Novo pavillón municipal  Xoves, de 16:00 a 17:00 h (CEIP Plurilingüe e Abalar núm. 2)
TUI Pavillón A Macoca Martes, de 16:15 a 17:15 h (CEIP Pazos de Reis)
VIGO Pavillón do CEIP Lope de Vega Venres, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pavillón do CEIP A Paz Venres, de 17:00 a 18:00 h
VIGO Pista cuberta do CEIP O Pombal Xoves, de 16:00 a 17:00 h
Venres, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pavillón do CPR Santa Cristina  Xoves, de 16:15 a 17:15 h
VIGO Pavillón do CEIP Chans-Bembrive Mércores, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pavillón do CEIP Virxe do Rocío  Martes e venres, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pavillón do CEIP Mestres Goldar Mércores, de 16:00 a 17:30 h
VIGO Pavillón do CEIP Pintor Laxeiro Martes, de 17:00 a 18:00 h
VIGO Pavillón do CEIP Escultor Acuña Luns, de 17:00 a 18:00 h
VIGO Pavillón do CEIP Ría de Vigo Mércores, de 17:00 a 18:00 h
Mércores, de 18:00 a 19:00 h
VIGO Pavillón do CEIP Paraixal Luns, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pavillón do CPR Possumus Martes, de 16:00 a 17:30  h
VIGO Pavillón do CEIP Vicente Risco Venres, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pavillón do CEP Santa Tegra-Teis Venres, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pavillón do CEIP San Salvador Venres, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pavillón do CPR Barreiro Xoves, de 17:00 a 18:00 h
VIGO Pavillón do CEIP Frián-Teis Xoves, de 17:00 a 18:00 h
VILAGARCÍA DE AROUSA Pavillón de Carril Luns e venres, de 16:00 a 17:00 h (CEIP Rosalía de Castro)