PATINAXE

CONCELLO LUGAR HORARIO
ARBO CEIP Antonio Carpintero 

Martes, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2013)

Martes, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2002 ao 2007)

BAIONA CEIP Belesar Luns, de 17:00 a 18:00 h  (nacidos no 2002 ao 2013)
CAMBADOS IES Francisco Asorey

Mércores, de 16:30 a 17:15 h (nacidos 2008 ao 2013)

Mércores, de 17:15 a 18:00 h (nacidos no 2002 ao 2007)

CAMPO LAMEIRO Pavillón municipal

Xoves, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2008 ao 2013)

Xoves, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2002 ao 2007)

CATOIRA Pavillón do colexio

Luns, de 18:00 a 19:00 h  (nacidos no 2010 ao 2013) 

Luns, de 19:00 a 20:00 h   (nacidos no 2006 ao 2009)

Luns, de 20:00 a 21:00 h (nacidos no 2002 ao 2005)

CRECENTE Pavillón municipal de Crecente Venres, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2002 ao 2013)
FORCAREI Pavillón municipal de Soutelo de Montes Xoves, de 17:15 a 18:15 h  (nacidos no 2002 ao 2013)
GONDOMAR CEIP Serra-Vincios Martes, de 16:00 a 17:00 h  (nacidos no 2002 ao 2013)
GONDOMAR Pavillón municipal de Gondomar

Luns e mércores, de 16:00 a 16:45, de 16:45 a 17:30, de 17:30 a 18:15, de 18:15 a 19:00 e de 19:00 a 19:45

A GUARDA CEIP Manuel Rodríguez Sinde

Luns, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2013 ao 2008)

Luns, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2007 ao 2002)

LALÍN Lalín Arena

Mércores, de 17:45 a 18:30 h (nacidos no 2011 ao 2013)

Mércores, de 18:30 a 19:15 h (nacidos no 2009 e 2010)

Mércores, de 19:15 a 20:00 h (nacidos no 2007 e 2008)

Mércores, de 20:00 a 20:45 h (nacidos no 2005 e 2006)

Mércores, de 20:45 a 21:45 h (nacidos no 2002 ao 2004)
MORAÑA CPI Santa Lucía

Mércores, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2011 ao 2013)

Mércores, de 18:15 a 19:15 h (nacidos no 2008 ao 2010)

MORAÑA Pavillón municipal de Moraña

Venres, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2005 ao 2007)

Venres,  de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2002 ao 2004)

AS NEVES CEIP As Neves

Luns, de 14:00 a 14:45 h (nacidos no 2008 ao 2013)

Luns, de 14:45 a 15:30 h (nacidos no 2002 ao 2007)

POIO Pavillón do IES de Poio

Mércores, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2008 ao 2013)

Mércores, de 17:30 a 18:30 h (nacidos no 2002 ao 2007)

PONTEVEDRA IES Sánchez Cantón

Mércores, de 16:00 a 16:45 h (nacidos no 2012 ao 2014)

Mércores, de 16:45 a 17:30 h (nacidos no 2009 ao 2011)

Mércores, de 17:30 a 18:15 h (nacidos no 2005 e o 2006)

Venres, de 16:00 a 16:45 h (nacidos no 2002 ao 2004)

Venres, de 16:45 a 17:30 h (nacidos no 2007 e o 2008)

Venres, de 17:30 a 18:15 h (nacidos no 2009 ao 2011)

Venres, de 18:15 a 19:00 h (nacidos entre o 2012  ao 2014)

RIBADUMIA Pavillón de Sisán

Mércores, de 18:30 a 19:15 h (nacidos no 2010 ao 2013)

Mércores, de 19:15 a 20:00 h (nacidos no 2006 ao 2009)

Mércores, de 20:00 a 20:45 h (nacidos no 2002 ao 2005)

RODEIRO Pavillón polideportivo de Rodeiro Mércores, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2002 ao 2013)
O ROSAL CPI Manuel Suárez Marquier

Mércores, de 18:30 a 19:30 h (nacidos no 2008 ao 2013)

Mércores, de 19:30 a 20:30 h (nacidos no 2002 ao 2007)

SOUTOMAIOR Pavillón municipal A Montesiña (Arcade)

Luns, de 16:30 a 19:30 h

TOMIÑO Pavillón municipal de Tomiño (Goián)

Martes, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2013)

Martes, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2002 ao 2007)

TOMIÑO Pavillón da Carballa

Xoves, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2013)

Xoves, de 17:00 a 18:00 h (nacidos 2002 ao 2007)

TOMIÑO CEIP de Tebra

Venres, de 17:45 a 18:30 h (nacidos no 2008 ao 2013)

Venres,  de 18:30 a 19:15 h (nacidos no 2002 ao 2007)

TOMIÑO Pavillón de Barrantes Venres, de 16:15 a 17:15 h (nacidos 2002 ao 2013)
TUI CEIP de Rebordáns

Luns, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2011 ao 2013)

Luns, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2009 ao 2010)

Luns, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2007 ao 2008)

Luns, de 19:00 a 20:00 h (nacidos no 2005 ao 2006)

Luns, de 20:00 a 21:00 h (nacidos 2002 ao 2004)

VALGA Pavillón municipal

Luns, de 16:00 a 16:45 h (nacidos no 2012 ao 2013)

Luns, de 16:45 a 17:30 h (nacidos no 2010 ao 2011)

Venres, de 17:30 a 18:15 h (nacidos no 2008 ao 2009)

Venres, de 18:15 a 19:00 h (nacidos no 2006 ao 2007)

Venres, de 19:00 a 19:45 h (nacidos no 2004 ao 2005)

Venres, de 19:45 a 20:30 h (nacidos no 2002 ao 2003)

VIGO CEIP Mestres Goldar

Venres, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2013)

Venres, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2002 ao 2007)

VILA DE CRUCES Pavillón do colexio Venres, de 16:15 a 17:15 h (nacidos no 2002 ao 2013)
VILAGARCÍA DE AROUSA Gato Negro

Luns, de 16:45 a 17:30 h (nacidos no 2008 ao 2013) 

Luns,  de 17:30 a 18:15 h (nacidos no 2002 ao 2007)

VILANOVA DE AROUSA CEIP Sestelo-Baión Luns, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2002 ao 2013)