DEPORTE Escolas por comarcas e concellos

  MODALIDADES
Comarca Concello Balonmán Fútbol Taekwondo Patinaxe Judo Rugby Marcha Piragüismo Baloncesto
O Baixo Miño A Guarda X X   X          
Oia X X     X        
O Rosal X X   X          
Tomiño X X   X X     X  
Tui X X   X       X  
Caldas Caldas de Reis             X X  
Catoira       X       X  
Cuntis             X    
Moraña   X   X X       X
Pontecesures               X  
Portas                  
Valga X X   X X        
O Condado As Neves   X     X        
Mondariz X X           X X
Mondariz- Balneario                  
Ponteareas X X     X        
Salvaterra de Miño                  
Deza Agolada   X   X          
Dozón                  
Lalín X     X          
Rodeiro X X   X          
Silleda                  
Vila de Cruces                  
O Morrazo Bueu X                
Cangas X           X X  
Marín X             X  
Moaña X                
A Paradanta Arbo   X   X          
Covelo                  
Crecente   X   X          
A Cañiza X                
Pontevedra Barro                  
Campo Lameiro   X   X          
Cotobade   X X            
A Lama                  
Poio X     X       X  
Ponte Caldelas     X            
Pontevedra X X   X X   X X  
Vilaboa               X  
O Salnés Cambados X X           X  
O Grove X             X  
A Illa de Arousa               X  
Meaño X                
Meis X                
Ribadumia       X X     X  
Sanxenxo               X  
Vilagarcía de Arousa   X           X  
Vilanova de Arousa   X   X          
Tabeirós-Terra de Montes Cerdedo   X              
A Estrada                  
Forcarei       X          
Vigo Baiona       X X     X  
Fornelos de Montes   X              
Gondomar X X   X X       X
Mos X X              
Nigrán               X  
Pazos de Borbén X                
O Porriño X X              
Redondela X X              
Salceda de Caselas X                
Soutomaior       X          
Vigo X X   X X X   X  

 

Última modificación: luns, 18 setembro 2017