BALONMÁN

CONCELLO LUGAR HORARIO
BUEU Pabellón municipal Pablo Herbello Novas Jueves, de 16:30 a 17:30 h (CEIP Plurilingüe A Pedra)
Viernes, de 17:30 a 18:30 h (CPR Virxe Milagrosa)
BUEU Pabellón municipal de Beluso Lunes, de 16:30 a 17:30 h (CEIP Montemogos)
Martes, de 17:30 a 18:30 h (CEIP da Torre-Cela)
CANGAS Pista multiusos del CEIP A Rúa Miércoles, de 17:30 a 18:30 h (prebenjamín y benjamín)
Jueves, de 17:00 a 18:00 h (alevín)
CANGAS Pabellón del CEIP do Hío Martes, de 17:30 a 18:30 h (prebenjamín y benjamín femenino)
Jueves, de 16:00 a 17:00 h (prebenjamín, benjamín y alevín)
CANGAS Pista multiusos del CPR Sagrada Familia Martes, de 18:30 a 19:30 h (prebenjamín, benjamín y alevín)
Miércoles, de 16:00 a 17:00 h (alevín)
CANGAS Pista multiusos del CEIP Cangas Lunes, de 16:00 a 17:00 h (alevín)
Miércoles, de 17:00 a 18:00 h (alevín mixto)
CANGAS Pista del CEIP Castrillón-Coiro Lunes, de 17:00 a 18:00 h (prebenjamín y benjamín)
Lunes, de 18:00 a 19:00 h (benjamín)
Viernes, de 16:00 a 17:00 h (alevín)
CANGAS Pabellón del CPR Eduardo Pondal Martes, de 15:55 a 16:55 h (infantil masculino)
Juves, de 16:00 a 17:00 h (infantil femenino)
Jueves, de 18:00 a 19:00 h (alevín)
Viernes, de 17:00 a 18:00 h (benjamín)
CANGAS Pabellón del CEIP San Roque de Darbo Martes, de 17:15 a 18:15 h (alevín)
Miércoles, de 18:00 a 19:00 h (prebenjamín, benjamín y alevín)
CANGAS Pista multiusos del CPR Casa de la Virgen de Cangas Jueves, de 16:45 a 17:45 h (prebenjamín y benjamín)
Jueves de 17:15 a 18:15 h (infantil masculino)
Viernes, de 17:15 a 18:15 h (prebenjamín, benjamín y alevín)
CANGAS Pista multiusos del CPR Compañía de María de Cangas Jueves, de 17:45 a 18:45 h (prebenjamín y benjamín)
A CAÑIZA Pabellón municipal  Martes y jueves, de 16:00 a 17:00 h (benjamín)
Martes y jueves, de 16:30 a 18:00 h (alevín)
Martes y jueves, de 19:00 a 20:30 h (infantil)
GONDOMAR Pabellón del CEP Xosé Neira Vilas Jueves, de 16:30 a 18:00 h
GONDOMAR Pabellón municipal de Gondomar Viernes, de 18:00 a 19:00 h
O GROVE Pabellón de Monte da Vila y nuevo pabellón Lunes, martes y jueves, de 17:30 a 19:00 h (infantil femenino y alevín B) 
Lunes, martes y jueves, de 17:00 a 18:15 h (alevín A)
Lunes, martes y jueves, de 17:30 a 19:00 h (benjamín A)
Martes, jueves y viernes, de 19:00 a 21:00 h (infantil masculino)
Viernes, de 18:30 a 20:30 h (benjamín C)
A GUARDA Pabellón municipal A Sangriña Miércoles, de 17:00 a 18:00 h
Viernes, de 17:00 a 18:00 h
LALÍN Lalín Arena Martes, de 17:30 a 20:00 h
Miércoles, de 18:30 a 19:30 h
Viernes, de 19:00 a 20:00 h
LALÍN Pabellón municipal de deportes de Lalín Martes, de 18:00 a 19:30 h
Miércoles, de 18:00 a 19:00 h
Viernes, de 18:00 a 19:00 h
LALÍN CEIP Xesús Golmar Lunes y jueves, de 17:00 a 18:00 h
Martes, de 16:00 a 19:30 h
MEAÑO Pabellón Arena Coirón Martes y jueves, de 16:00 a 20:00 h (benjamín mixto)
Martes, jueves y viernes, de 18:30 a 20:00 h (infantil)
Miércoles y viernes, de 17:00 a 18:30 h (alevín)
MEIS Pabellón municipal de Mosteiro Miércoles, de 16:00 a 17:00 h (CPI de Mosteiro-Meis)
MOAÑA Pabellón Estrada de Verdeal Jueves, de 16:30 a 17:30 h (CEIP Domaio)
MOAÑA Pabellón del CEIP de Abelendo Miércoles, de 16:00 a 17:00 h (CEIP de Abelendo)
MOAÑA Pabellón del CEIP de Seara Miércoles, de 16:00 a 17:00 h (CEIP de Seara)
MOAÑA Pabellón del CEIP de Quintela Jueves, de 16:00 a 17:00 h (CEIP de Quintela)
MOAÑA Pabellón multiusos de A Xunqueira Miércoles, de 16:00 a 17:15 h (CEIP de Reibón)
MOS Pabellón de Sanguiñeda Martes, de 17:15 a 18:15 h 
Viernes, de 18:15 a 19:15 h
MOS Pabellón Pena de Francia Miércoles, de 16:00 a 17:00 h 
Miércoles, de 16:15 a 17:15 h
MOS Pabellón Castro-Mos Viernes, de 16:00 a 17:00 h 
MOS CEIP de Atín-Cela Martes, de 17:30 a 18:30 h 
OIA Pabellón del CEIP Mestre Manuel García Lunes, de 15:45  a 16:45 h
PONTEAREAS Pabellón Ramiro Sabell Lunes, de 18:00 a 19:00 h
Lunes, de 19:00 a 20:00 h
PONTEAREAS Pabellón Álvaro Pino Jueves, de 18:30 a 19:30 h
Jueves, de 19:30 a 20:30 h
PONTEVEDRA Pabellón multiusos de A Xunqueira Martes, de 18:00 a 19:00 h (CEIP San Benito de Lérez)
Jueves, de 17:00 a 18:00 h (CEIP de Cabanas y CEIP San Martiño)
PONTEVEDRA Pabellón del CEIP de Parada-Campañó Lunes, de 16:30 a 17:30 h (CEIP de Parada-Campañó)
PONTEVEDRA Pabellón del CEIP Manuel Vidal Portela Jueves, de 17:30 a 18:30 h (CEIP Praza de Barcelos)
PONTEVEDRA Pabellón del CPR Salvador Moreno Miércoles, de 16:30 a 17:30 h (CPR Salvador Moreno)
PONTEVEDRA Pabellón del CEIP Campolongo Lunes, de 16:30 a 17:30 h (CEP Campolongo)
PONTEVEDRA Pabellón del CPR Nuestra Señora de los Dolores (Doroteas)

Martes, de 17:00 a 18:00 h (CPR Doroteas)

PONTEVEDRA Pabellón CEIP Froebel Miércoles, de 17:30 a 18:30 h (CEIP Froebel)
PONTEVEDRA Pabellón CEIP de Vilaverde-Mourente Miércoles, de 16:30 a 17:30 h (CEIP de Vilaverde-Mourente)
PONTEVEDRA Pabellón da Xunqueira 1 Martes, de 17:00 a 18:00 h (CEIP A Xunqueira 1 e 2)
O PORRIÑO Pabellón municipal de O Porriño Lunes, de 17:00 a 18:00 h (CEIP da Cruz-Budiño)
Lunes, de 19:00 a 20:00 h (Escola Municipal de Torneiros)
Martes, de 15:30 a 16:30 h (CEIP de Atios)
Martes, de 17:00 a 18:00 h (CEIP Xosé Fernández López)
Martes, de 18:00 a 19:00 h (CPR Santo Tomás)
Miércoles, de 16:15 a 17:15 h (CEIP da Ribeira)
Jueves, de 16:00 a 17:00 h (CPR Hermanos Quiroga Rodríguez)
Jueves, de 17:00 a 18:00 h (Escola Municipal de O Porriño)
Jueves, de 18:15 a 19:15 h (Escola Municipal de Pontellas)
Jueves, de 19:00 a 20:00 h (IES Pino Manso)
O PORRIÑO Pabellón del CEIP Antonio Palacios Jueves, de 15:00 a 16:00 h
REDONDELA Pabellón municipal de Chapela Miércoles, de 16:00 a 17:00 h CEIP de Laredo)
Miércoles, de 17:00 a 18:00 h (Escuela de balonmano Chapela)
REDONDELA Gimnasio del CEIP da Igrexa-Chapela Lunes, de 15:45 a 16:45 h (CEIP da Igrexa-Chapela)
REDONDELA Pabellón del IES Mendiño Martes, de 18:00 a 19:30 h (CEIP de Cedeira, CEIP de Santo Paio de Abaixo, CEIP Quintela)
Miércoles, de 16:00 a 17:30 h (CEP Santa Mariña)
RODEIRO Pabellón polideportivo de Rodeiro Lunes y jueves, de 16:30 a 17:30 h
Jueves, de 16:30 a 17:30 h
Viernes, de 14:00 a 15:00 h
O ROSAL Pabellón municipal Martes, de 16:30 a 17:30 h (prebenjamín)
Miércoles y viernes, de 17:30 a 19:00 h (alevín mixto)
Martes, jueves y viernes, de 17:30 a 19:00 h (infantil)
Miércoles y jueves, de 17:30 a 19:00 h (benjamín)
SALCEDA DE CASELAS Pabellón municipal  Lunes, de 18:00 a 19:00 h
Miércoles y viernes, de 18:30 a 19:30 h
SILLEDA Pabellón del CPR María Inmaculada Lunes y viernes, de 16:40 a 18:10 h
SOUTOMAIOR Pabellón municipal A Montesiña (Arcade) Miércoles, de 16:00 a 17:30 h
TOMIÑO Pabellón municipal Martes y jueves, de 18:00 a 19:00 h (CEP Pedro Caselles Beltrán)
TOMIÑO Pabellón del CEIP Sobrada Viernes, de 16:00 a 17:00 h (CEIP de Sobrada)
TOMIÑO Pabellón del CEIP de Barrantes Jueves, de 16:00 a 17:00 h
TOMIÑO Pabellón del CEIP de Tebra Miércoles, de 16:00 a 17:00 h (CEIP de Tebra)
TOMIÑO Pabellón del CEIP Pintor Antonio Fernández Miércoles, de 17:00 a 18:00 h (CEIP Pintor Antonio Fernández)
TUI Pabellón municipal  Jueves, de 16:00 a 17:00 h (CEIP Plurilingüe núm. 1)
TUI Pabellón del CEIP de Rebordáns Jueves, de 16:15 a 17:15 h (CEIP de Rebordáns)
TUI Pabellón del CEIP de Randufe Martes, de 16:00 a 17:00 h (CEIP de Randufe)
TUI Pabellón del CEP de Caldelas Jueves, de 16:00 a 17:30 h (CEP de Caldelas)
TUI Nuevo pabellón municipal  Jueves, de 16:00 a 17:00 h (CEIP Plurilingüe y Abalar núm. 2)
TUI Pabellón A Macoca Martes, de 16:15 a 17:15 h (CEIP Pazos de Reis)
VIGO Pabellón del CEIP Lope de Vega Viernes, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pabellón del CEIP A Paz Viernes, de 17:00 a 18:00 h
VIGO Pista cubierta del CEIP O Pombal Jueves, de 16:00 a 17:00 h
Viernes, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pabellón del CPR Santa Cristina  Jueves, de 16:15 a 17:15 h
VIGO Pabellón del CEIP Chans-Bembrive Miércoles, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pabellón del CEIP Virxe do Rocío  Martes y viernes, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pabellón del CEIP Mestres Goldar Miércoles, de 16:00 a 17:30 h
VIGO Pabellón del CEIP Pintor Laxeiro Martes, de 17:00 a 18:00 h
VIGO Pabellón del CEIP Escultor Acuña Lunes, de 17:00 a 18:00 h
VIGO Pabellón del CEIP Ría de Vigo Miércoles, de 17:00 a 18:00 h
Miércoles, de 18:00 a 19:00 h
VIGO Pabellón del CEIP Paraixal Lunes, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pabellón del CPR Possumus Martes, de 16:00 a 17:30  h
VIGO Pabellón del CEIP Vicente Risco Viernes, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pabellón del CEP Santa Tegra-Teis Viernes, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pabellón del CEIP San Salvador Viernes, de 16:00 a 17:00 h
VIGO Pabellón del CPR Barreiro Jueves, de 17:00 a 18:00 h
VIGO Pabellón del CEIP Frián-Teis Jueves, de 17:00 a 18:00 h
VILAGARCÍA DE AROUSA Pabellón de Carril Lunes y viernes, de 16:00 a 17:00 h (CEIP Rosalía de Castro)