Subvencións a deportistas de elite e promesas DepoDAN e DepoPROMESA

Subvencións a deportistas de élite e promesas DepoDAN e DepoPROMESA

Convocatoria para regular a calificación

Esta convocatoria ten por obxecto establecer as condicións, requisitos e procedementos para a obtención da categoría de deportista de alto nivel (DEPO_DAN) ou deportista promesa (DEPO_PROMESA) da provincia de Pontevedra.

Las solicitudes deberán realizarse a través del formulario normalizado disponible en la sede electrónica de la Diputación de Pontevedra, https://sede.depo.gal

  • Bases (BOPPO 10/02/2020)

 

Deportistas recoñecidos e non recoñecidos nas categorías DEPO-DAN e DEPO-PROMESA (BOPPO 13/03/2019)

Última modificación: mércores, 19 febreiro 2020

Busca a túa categoría

APELIDO NOME MODALIDADE CATEGORÍA
ALONSO ALONSO DAMIAN F.G. REMO DEPO-DAN
ALONSO ALONSO OSCAR F.G. REMO DEPO-DAN
ALONSO CARBALLO SUSANA F.G. CICLISMO DEPO-DAN
ALVAREZ PAZ FRANCISCO JAVIER F.G. REMO DEPO-DAN
ALVAREZ YATES TANIA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
ALVES DOMINGUEZ SAMUEL F.G. TAEKWONDO DEPO-DAN
AMENEIRO AMEGAZA PEDRO F.G. VELA DEPO-DAN
BAJO BORLAN LAURA F.G. JUDO E D. A. DEPO-DAN
BARREIRO HERMELO DAVID F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
BAULDE SUMAY ANGELA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
BERNARDEZ LAMAS ALEJANDRO F.G XIMNASIA DEPO-DAN
BUGALLO ARRIOLA LUIS F.G. VELA DEPO-DAN
CADILLA ACEVEDO TECLA MARIA F.G. JUDO E D. A. DEPO-DAN
CAMPOS GARCIA MANUEL ANTONIO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
CARBON CASTRO ANA F.G. BADMINTON DEPO-DAN
CARIDE GARCIA DAVID F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
CARRERA ESTEVEZ CANDIDO F.G. AUTOMOBILISMO DEPO-DAN
CASAL VIDAL JENIFER F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
CASAÑAS HERNANDEZ FRANK F.G. ATLETISMO DEPO-DAN
CASTIÑEIRA ETCHEVERRÍA TANIA MARIA F.G TAEKWONDO DEPO-DAN
CASTRO RODRIGUEZ ALEXANDRE F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
CHAMOSA DACASA ANTIA F.G. ATLETISMO DEPO-DAN
CHAMOSA DACASA DANIEL F.G. ATLETISMO DEPO-DAN
CONDE ROMERO RODRIGO F.G. REMO DEPO-DAN
CORTEGOSO LIMA SARA F.G. TAEKWONDO DEPO-DAN
DA COSTA SANTOME DIEGO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
DAPENA GONZALEZ PABLO F.G. TRIATLÓN DEPO-DAN
DE LA PEÑA BARREIRO MARÍA      DEPO-DAN
DE LA PUENTE RIOBO MARTIN F.G. TENIS DEPO-DAN
DELGADO CURBELO SEBASTIAN F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
DIEGUEZ BUCETA AARON F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
DOMINGUEZ MARTIN NOEL F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
DOMINGUEZ RODRIGUEZ ALFONSO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
DOS SANTOS ALVES JOANA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
ECHEGOYEN DOMINGUEZ TAMARA F.G. VELA DEPO-DAN
FEIJOO PEREZ LARA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
FERNANDEZ GARCIA RUBEN F.G. MOTOCICLISMO DEPO-DAN
FERNANDEZ PEREIRA LUIS F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
FERRO DIOS RAMON F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
FONTAN SEÑORANS MANUEL F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
FRIEIRO CARRIL CARLA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
GARCIA GARCIA PABLO F.G. LOITA OLIMPICA DEPO-DAN
GARCIA JANEIRO GUILLERMO F.G. CICLISMO DEPO-DAN
GARCIA MARTINEZ IVAN F.G. TAEKWONDO DEPO-DAN
GARCIA NAVEIRO NATALIA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
GARCIA OTERO CAROLINA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
GARCIA PORTELA PABLO F.G. VELA DEPO-DAN
GARCIA VIDAL MIRYAN F.G. TAEKWONDO DEPO-DAN
GARRIDO BARBOSA MANUEL F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
GERMADE BARREIRAS RODRIGO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
GONÇALVES JESUS ANTONIO F.G. LOITA OLIMPICA DEPO-DAN
GONZALEZ ALVAREZ JESUS F.G. REMO DEPO-DAN
GONZALEZ ESTEBAN MARIA PALOMA F.G. VELA DEPO-DAN
GONZALEZ ESTEBAN MIRIAN F.G. VELA DEPO-DAN
GONZALEZ ESTEBAN PAULA CRISTINA F.G. VELA DEPO-DAN
GRAÑA ALONSO PABLO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
GRAÑA BLANCO OSCAR F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
HERNANDEZ GARCIA CARLOTA F.G. VELA DEPO-DAN
IGLESIAS FERNANDEZ MARTA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
JACOME COUTO ANTIA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
LALIN CANDA NOELIA F.G. LOITA OLIMPICA DEPO-DAN
LAMEIRO RODRIGUEZ AINHOA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
LAURIJSSEN BUSTO REBECA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
LEMA SOTO JOSE ANTONIO F.G. TIRO OLIMPICO DEPO-DAN
LLAMEDO ALVAREZ EMILIO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
LLOVO FRADE ANDREA F.G. PATINAXE DEPO-DAN
LOPEZ RIOBO SABELA F.G. TAEKWONDO DEPO-DAN
LORENZO ROMAN JORGE F.G. VELA DEPO-DAN
MARIÑO BLANCO MARÍA JESUS F.G. ESGRIMA DEPO-DAN
MARTINEZ RODRIGUEZ GONZALO F.G. VELA DEPO-DAN
MEAÑOS ASENSI RAQUEL F.G. ATLETISMO DEPO-DAN
MILLÁN RODRIGUEZ RUBEN F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
MONTEAGUDO MORAÑA IAGO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
MUÑOZ FOLE PEDRO F.G. KARATE E D.A. DEPO-DAN
NAVEIRO PARADA ELENA DEL MAR F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
OCHOA FERNANDEZ MANUEL F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
OKUTU KOULEITO JEAN MARIE F.G. ATLETISMO DEPO-DAN
PALMAS REGUERA ANTONIO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
PAMPIN BLANCO NEREA F.G. LOITA DEPO-DAN
PAZ ROMERO MANUEL ALEJANDRO F.G. TAEKWONDO DEPO-DAN
PEREIRA DA PONTE SOLANGE ANDREIA F.G. ATLETISMO DEPO-DAN
PEREZ ARAGUNDE MARIA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
PEREZ BUGARIN UXIA F.G. ATLETISMO DEPO-DAN
PEREZ CARRERA FRANCISCO F.G. ATLETISMO DEPO-DAN
PEREZ RIAL CARLOS F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
PEREZ TOURIÑO LYDIA F.G. LOITA OLIMPICA DEPO-DAN
PIÑA ESTEVES DIEGO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
PIÑA ESTEVES LETICIA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
PIÑEIRO PEREZ OSCAR F.E. DEPORTES INVIERNO DEPO-DAN
PORTELA DIEGUEZ ALVARO F.G. TAEKWONDO DEPO-DAN
PORTELA RIVAS TERESA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
PRADA FERNANDEZ DAVID F.G. REMO DEPO-DAN
QUINTANA ESTEVEZ PABLO DAMASO F.G. SQUASH DEPO-DAN
RAMOS SUAREZ RICARDO F.G. KARATE E D.A. DEPO-DAN
RIVAS IGLESIAS IRIA F.G. ATLETISMO DEPO-DAN
RODRIGUEZ GACIO SUSANA F.G. TRIATLÓN DEPO-DAN
RODRIGUEZ GARCIA-PAZ NICOLAS F.G. VELA DEPO-DAN
RODRIGUEZ HUERTAS IRIA F.G. TRIATLÓN DEPO-DAN
RODRIGUEZ HUERTAS ROI F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
RODRIGUEZ IGLESIAS GUSTAVO F.G. TRIATLON DEPO-DAN
RODRIGUEZ MUÑOZ MELANIA F.G. XIMNASIA DEPO-DAN
RODRIGUEZ RODRIGUEZ RAQUEL F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
RODRIGUEZ VELOSO SEBASTIAN F.G. NATACION DEPO-DAN
RODRIGUEZ VICENTE LUIS F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
SAAVEDRA REINALDO JUAN ANTONIO F.G. TIRO OLIMPICO DEPO-DAN
SANTOME PONTIS GABRIELE F.G. TAEKWONDO DEPO-DAN
SERRAT SEOANE ANTONIO F.G. TRIATLÓN DEPO-DAN
SIEIRO BARREIRO ADRIAN F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
SIEIRO BARREIRO CARLA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
SILVA VIEIRA FRANCISCO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
SUAREZ GONZALEZ PATRICIA F.G. VELA DEPO-DAN
TIEBO PEREZ RODRIGO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
TORRES MARTINEZ RAQUEL F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
TORRES TABOADA JOSE ANGEL F.G. CAZA DEPO-DAN
TOURIÑO FERREIROS MONICA F.G. DEPORTES INVERNO DEPO-DAN
VALLEJO ESPERON SERGIO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
VAZQUEZ LLENIN PEDRO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-DAN
WIZNER PEREZ-LA FUENTE MARTIN F.G. VELA DEPO-DAN
ALAVA MONTENEGRO JAVIER F.G. BÁDMINTON DEPO-PROMESA
ALONSO FERNANDEZ BLANCA F. G. XIMNASIA DEPO-PROMESA
AMENEIRO AMEGAZA BRUNO F. G. VELA DEPO-PROMESA
BARREIRO SUAREZ AINHOA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
BAUTISTA GARCIA DAVID F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
BECERRA BERNARDEZ YOEL F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
BERNARDEZ ALONSO ROXANA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
BOUZAS MANEIRO JESSICA F.G. TENIS DEPO-PROMESA
CASTRO PEREIRA SAMUEL F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
COSTADO COEGO ALEJANDRO F.G. TAEKWONDO DEPO-PROMESA
CUBIELLA FERNANDEZ LUA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
DAPENA GARCIA AINTZANE F.G. XIMNASIA DEPO-PROMESA
DEVESA BARREIRO CARME F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
DI MARTINO FERMIN BARBARA F.G. TAEKWONDO DEPO-PROMESA
DIAZ MONTEAGUDO MARCO F.G. MOTOCICLISMO DEPO-PROMESA
EL NABAOUI EL MEHDI F.G. ATLETISMO DEPO-PROMESA
ESTEVEZ NARTINEZ RAUL F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
FERNANDEZ FERREIRO GABRIEL F.G. BADMINTON DEPO-PROMESA
FERNANDEZ FERREIRO JACOBO F.G. BADMINTON DEPO-PROMESA
FUEGO LOPEZ ANGEL F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
GARCIA GARCIA JACOBO F.G. VELA DEPO-PROMESA
GARNELO HERMIDA PILAR F.G. ESGRIMA DEPO-PROMESA
GONZALEZ COUCEIRO PAULA F.G. XIMNASIA DEPO-PROMESA
GONZALEZ DA COSTA NOA F.G. JUDO Y D.A. DEPO-PROMESA
GONZALEZ VARELA IAGO F.G. ESGRIMA DEPO-PROMESA
GRANDE IZQUIERDO LEYRE MARIA F.G. ESGRIMA DEPO-PROMESA
GUTIERREZ DE SAA PATRICIA LI F.G. ESGRIMA DEPO-PROMESA
IGLESIAS RIAL CLOE F.G. TAEKWONDO DEPO-PROMESA
IMPARATO POMARES GIOVANNI F.G. TAEKWONDO DEPO-PROMESA
INSUA IGLESIAS NOELIA F.G. JUDO E D.A. DEPO-PROMESA
JACOME COUTO MARTIN F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
JORGE FERNANDEZ ANGELA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
LEDO BARROS CLAUDIA F.G. XIMNASIA DEPO-PROMESA
LOPEZ ALVARIÑAS AITANA F.G. TAEKWONDO DEPO-PROMESA
LORENZO GONZALEZ ICIAR F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
LUIS RODRIGUEZ ELENA F.G. TAEKWONDO DEPO-PROMESA
MARTINEZ SUAREZ ADRIAN F.G. TAEKWONDO DEPO-PROMESA
MOREIRA GARCIA FATIMA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
MOSQUERA GIL MARTIN F.G. BADMINTON DEPO-PROMESA
OLIVEIRA OTERO YOLANDA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
OLIVEIRA OTERO VALERIA PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
OLIVERAS ARGIBAY MARINA F.G. PATINAXE DEPO-PROMESA
OTERO PADIN MARIO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
OTERO SANTIAGO ANTIA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
PACHECO RODAL ESTHER F.G. XIMNASIA DEPO-PROMESA
PARDAVILA LORENZO MAURO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
PATIÑO POMBAL PABLO F.G. TAEKWONDO DEPO-PROMESA
PEREIRA ALVAREZ ARIADNA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
PEREIRA LORENZO LUCIA F.G. XIMNASIA DEPO-PROMESA
PEREIRA NODAR CLARA F.E. BAILE DEPORTIVO DEPO-PROMESA
PEREZ CORTEGOSO DANIEL F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
PEREZ PACHECO VERONICA F.G. JUDO E D.A. DEPO-PROMESA
PINTOR PEREZ SANDRA F.G. XIMNASIA DEPO-PROMESA
PINTOS BARREIRO LUISA F.E. TENIS MESA DEPO-PROMESA
PORTO TABOAS BASILIO F.G. BADMINTON DEPO-PROMESA
REY CHIMERA LUCA F.G. XADREZ DEPO-PROMESA
RIOS VELO LAURA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
RIQUEZA REA ALFONSO F.E. KICKBOXING DEPO-PROMESA
RIQUEZA REA SIMON F.E. KICKBOXING DEPO-PROMESA
RODRIGUEZ GARCIA LUCIA F.G. BADMINTON DEPO-PROMESA
RODRIGUEZ GONZALEZ DIEGO F.G. TAEKWONDO DEPO-PROMESA
RODRIGUEZ HUERTAS UXIA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
RODRIGUEZ MARTINEZ SERGIO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
ROMERO BERRIDE MIGUEL F.G. XIMNASIA DEPO-PROMESA
SANCHEZ MARTINEZ ANTIA F.G. TAEKWONDO DEPO-PROMESA
SANTOS SOUTO MARIO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
SANTOS VILLALÓN CAROLINA MASTAWESHA F.G. ATLETISMO DEPO-PROMESA
SOUTELO PEREZ ALBA F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
SUAREZ COSTAS ANXO F.G. XIMNASIA DEPO-PROMESA
TROITIÑO AMOEDO SERGIO F.G. TAEKWONDO DEPO-PROMESA
VARELA MUÑOZ IAGO F.G. PIRAGÜISMO DEPO-PROMESA
VAZQUEZ FERNANDEZ LAURA F.G. JUDO E D.A. DEPO-PROMESA
VIGO OUTON DAVID F.E. BAILE DEPORTIVO DEPO-PROMESA

Última modificación: luns, 10 febreiro 2020