Catálogo de Grupos

  • o carballo das cen polas
  • A BANDA DO SEQUIO
  • Banda de gaitas Gaiteir@s de Moaña
  • Noemi
  • " OS CATRO VENTOS "
  • "ALMA FLAMENCA" GRUPO DE BAILE CASA DE ANDALUCÍA
  • "O Faro da Guía" da Avcd. Lavadores
  • "OS CARUNCHOS"
  • "OS CHANEIROS"
  • "OS FIRRÁS"
  • "XENTE DAQUÍ E DACOLÁ"
  • +Q CANTIGAS
  • +QDANZA
  • 2 Minds Combined
  • 5 GALEGOS E PUNTO, CONA!
  • @S JALOCH@S
  • A Artistica
  • A COVA DAS LETRAS
  • A FUME DE CAROZO
  • A Foliada vai boa
  • A PANADARÍA
  • A Resaca de Massiel
  • A SENEIRA
  • A Síndrome
  • A TRIBO DAS CONCURBITAS
  • A Tralha da Terra de Montes
  • A VELA CIRCO
  • A Xaiba
  • A Xanela do Maxín
  • A illa d@s nen@s Animación
  • A modiño
  • A'ROSA
  • A. C. ONDIÑAS DO MENDO
  • A.C. CORO SAMERTOLAMEU
  • A.C. Fonte da Tella
  • A.C. OS MECOS DE OGROBE
  • A.F.T. Os Ventos de Comesaña
  • ABELEIRAS DE ALXAN
  • ABOBRIGA
  • ABRAZO CÓSMICO
  • ABRIL
  • ABRIL Fado Atlántico
  • ACF SOLAINA
  • ACORDECANS
  • ACORDEIRETA
  • ADC Rande Teatro
  • ADIÓS MANUEL
  • ADONAIRARE
  • AGARIMOS DA TERRA
  • AGHRUO
  • AGRUPACION CORAL POLIFONICA DE A GUARDA
  • AGRUPACION CULTURAL "A CAPELA"
  • AGRUPACION MUSICAL DE GOIAN
  • AGRUPACION MUSICAL DO ROSAL
  • AGRUPACION TEATRAL XOANIÑA
  • AGRUPACIÓN DE TEATRO PONTEVEDRA
  • AGRUPACIÓN FOLCLÓRICA CON DE XIDO
  • AGRUPACIÓN MUNICIPAL DE MÚSICA E BAILE TRADICIONAL DE CUNTIS
  • AGRUPACIÓN MUSICAL ATLÁNTIDA DE MATAMA
  • AILOLA
  • AIRIÑOS DO MAR DE TEIS
  • AIRIÑOS JAZZ BAND
  • AL GUANELLA
  • AL LÍO (Danza)
  • AL LÍO (Teatro)
  • ALAKRÁN: PRODUCIÓNS TEATRAIS
  • ALALA S.COOP.GALEGA
  • ALBERTO CUNHA
  • ALDAOLADO
  • ALECRÍNS CHARANGA
  • ALEGRES FOLK
  • ALGARABIA
  • ALO DJANGO TRIO
  • ALOIA TEATRO
  • AMARTURMAR
  • AMIGOS DA FARRA
  • ANA ANGUEIRA
  • ANDARELA
  • ANGI Y TERE
  • ANIMACIÓN INFANTIL CANTALUA
  • ANIMACIÓN INFANTIL MOURA
  • ANIMAR-T TEATRO
  • ANSUIÑA
  • ANTILIA
  • ANTÓN COUCHEIRO "COU"
  • APERTA
  • ARDELLE O EIXO
  • ARDELUME BAIÑA
  • ARDORA
  • ARGONAT BAND
  • ARIADNA SANTANA
  • ARLEN ( O MERCADER )
  • ARRANCAXESTAS
  • ARS CANTORUM
  • ART&MAÑA
  • ARTE PINGÜE TEATRO
  • ARUME
  • ARiMagritte
  • AS BRINCADEIRAS
  • AS CARAMUXAS
  • AS CHANEIRAS
  • AS DA CASA
  • AS FALCATRUEIRAS
  • AS FIUNCHEIRAS
  • AS FIUNCHEIRIÑAS
  • ASACOCIRCO TEATRO
  • ASHANGA
  • ASOC CULTURAL BANDA DE MUSICA DE CASTRELO DE CAMBADOS
  • ASOC MUSICO-CULTURAL OS BARDOS
  • ASOC SADURNINO 2024
  • ASOC. BAILE XUVENIL"FORTIN DA POMBA"
  • ASOC. FOLCLORICA SANTA BAIA DE DONAS
  • ASOC.CULTUR.BRISAS DO RIO ULLA DE CATOIRA
  • ASOC.CULTURAL DEPORT COMISION DE FESTAS E CORAL POLIFÓNICA VOCES DE SANTA EULALIA DE DENA
  • ASOCIACION AGRUPACION MUSICAL DE REDONDELA
  • ASOCIACION ARTISTICA ATREZO
  • ASOCIACION BANDA DE MUSICA A LIRA DE PRADO
  • ASOCIACION BANDA DE MUSICA DA LAMA
  • ASOCIACION BANDA DE MUSICA DO MUNICIPIO DE ARBO
  • ASOCIACION CANTAREIROS OS CHISPAS DO LEREZ
  • ASOCIACION CHARANGA OS CHARAMUJAS
  • ASOCIACION CORAL ALAMEDA DEL HOGAR DEL MAYOR
  • ASOCIACION CORAL BELLA HELENES MERCANTIL PONTEVEDRA
  • ASOCIACION CORAL POLIFONICA ANDURIÑA
  • ASOCIACION CORAL POLIFONICA DE CAMBADOS
  • ASOCIACION CORO DE VOCES GRAVES DE VIGO
  • ASOCIACION CULTURAL ALECRIN DE RIBADUMIA
  • ASOCIACION CULTURAL CORO DE CAMARA THALASSA
  • ASOCIACION CULTURAL CORO DE HOMES VOCES BAIONESAS
  • ASOCIACION CULTURAL CORO TREMOEDO
  • ASOCIACION CULTURAL CORTEGADA
  • ASOCIACION CULTURAL DE MUSICA CUERDA E CORO ONDAS DA RIA
  • ASOCIACION CULTURAL DO TRAXE TRADICIONAL DE PONTEVEDRA
  • ASOCIACION CULTURAL GAITAS DO MAR DE AROUSA
  • ASOCIACION CULTURAL GAITAS DO MAR DE AROUSA
  • ASOCIACION CULTURAL GAITAS DO MAR DE AROUSA
  • ASOCIACION CULTURAL PARADANDA MECOS
  • ASOCIACION JUBILADOS Y PENSIONISTA VILA GALICIA
  • ASOCIACION MUSICAL SENDEIRO
  • ASOCIACION RECREATIVA SANTA EULALIA DE ATIOS
  • ASOCIACION TRADISON MUSICA GALEGA
  • ASOCIACION UNION MUSICAL DO VAL MIÑOR
  • ASOCIACIÓN "A EITO"
  • ASOCIACIÓN CARBALLO DA MANTEIGA
  • ASOCIACIÓN CORAL POLIFÓNICA MÁXIMO GORKI
  • ASOCIACIÓN CORAL POLIFÓNICA NOVOS AIRES DE NIGRÁN
  • ASOCIACIÓN CORO VOCES DE AMIGAS DE VILAGARCÍA DE AROUSA
  • ASOCIACIÓN CULTURAL "O CASTRO"
  • ASOCIACIÓN CULTURAL AIRIÑOS DE AMIL
  • ASOCIACIÓN CULTURAL AMIGOS DO ACORDEON DAS RIAS BAIXAS
  • ASOCIACIÓN CULTURAL DARRAIA
  • ASOCIACIÓN CULTURAL E DEPORTIVA AIRIÑOS DA LANZADA
  • ASOCIACIÓN CULTURAL ESCOLA DE MÚSICA TRADICIONAL DE BARBUDE
  • ASOCIACIÓN CULTURAL NÓS DE SOBRADELO
  • ASOCIACIÓN CULTURAL OS PEREIRIÑOS
  • ASOCIACIÓN CULTURAL OS ZOQUEIROS
  • ASOCIACIÓN CULTURAL PONTENOVA
  • ASOCIACIÓN CULTURAL XARANDEIRA
  • ASOCIACIÓN CULTURAL “O SON DA FERVENZA”
  • ASOCIACIÓN DE DANZA DE GONDOMAR
  • ASOCIACIÓN FOLCLORÍCA BREOGÁN DE MOAÑA
  • ASOCIACIÓN FOLCLÓRICA CANTAREIRAS ARCO DA VELLA DE DOMAIO
  • ASOCIACIÓN FOLCLÓRICA VENTOMAREIRO
  • ASOCIACIÓN FOLCLÓRICA VILA DE BAIONA
  • ASOCIACIÓN GALEGA DE COMMEDIA DELL'ARTE "INDIGNATI"
  • ASOCIACIÓN GRUPO CARBALLIDO
  • ASOCIACIÓN GRUPO DE DANZAS XIMALVEIRA
  • ASOCIACIÓN GRUPO DE GAITAS REPENICANDO
  • ASOCIACIÓN MUSICAL RECREATIVA E CULTURAL DE BANDEIRA
  • ASOCIACIÓN OS GHUACAMAIOS
  • ASOCIACIÓN “PANDERETEIR@S DO VAL DE QUIREZA”
  • ASSIRCÓPATAS
  • ATA O MANDIL DOLORES
  • ATA SEMPRE
  • ATENEA GARCIA
  • ATENEO CANTABILE
  • ATENEO MUSICAL DE BEMBRIVE
  • ATRANCALEVADAS
  • AUGAS DE MAIO
  • AVELAIÑA TEATRO
  • AVELINO GONZÁLEZ
  • AXÓUXERE
  • Abella Producións
  • Abiñadoira
  • Abmiram Quartet
  • Adolfo FH
  • Adrián Silva (Frauta)
  • Agrupación Coral San Miguel de Lores
  • Agrupación Coral San Pedro de Domaio
  • Agrupación Folclórica Trompos ós Pes
  • Agrupación Folklórica Algazara
  • Agrupación Musical de A Guarda
  • Agrupación Musical de Belesar
  • Agrupación Musical do Porriño
  • Airiños do Caselas
  • Alarma de San Antoíño
  • Alba Barreiro Trío
  • Alberto Vilas
  • Alecrin Monicreques
  • Alecrín Actividades
  • Algo pasa con Mery
  • Alicia y Rivera
  • Amigos da música
  • Amorodio Teatro
  • Amparo MP Danza Contemporánea
  • Ana Belén Rodríguez García
  • Andhrea & The Black Cats
  • Andoa
  • Animacion infantil obradoiros creativos
  • Antonio Barros e iAlma
  • Antón Ke
  • Anómico Teatro
  • Apatacon
  • Ares da Raia
  • Arosa Bay
  • Arte Pingüe Teatro - José Mejuto
  • Artesa Cía
  • Arxe
  • As Armadanzas
  • As Carabuñeiras de Alxén
  • As Darbukas Dacolá
  • As Efémeras
  • As Punkiereteiras
  • Asoc. Pesdebarro
  • Asoc. Pesdebarro
  • Asociacion Teatral Estepario
  • Asociación Cultural Foula
  • Asociación Cultural Perla de Arousa
  • Asociación Cultural Retrouso de Cela
  • Asociación Cultural Retrouso de Cela
  • Asociación FICBUEU
  • Asociación Folclórica Os Gatiños de Portonovo
  • Asociación Folklórica Queixumes
  • Asociación Musical Mougás-Baiona
  • Asociación cultural Polavila
  • Aturuxo
  • Autocine.gal
  • AÑORANZA FOLK
  • BADCAPTAIN
  • BAFANA BAFANA
  • BAILE GALEGO VAI NA HERBA
  • BAIONA BAY
  • BAIONETA FLIMS
  • BANDA ARCORDEÓNS METROPOLITANA
  • BANDA CULTURAL DE BARRO
  • BANDA DA AGRUPACIÓN MÚSICO CULTURAL DE RIBADUMIA
  • BANDA DA ESCOLA DA AGRUPACIÓN MUSICAL DO ROSAL
  • BANDA DA ESCOLA DE MÚSICA DE VILABOA
  • BANDA DA ESCOLA DE MÚSICA DE XINZO
  • BANDA DE GAITAS "ARUME DE MALVAS"
  • BANDA DE GAITAS "OS CHANEIROS"
  • BANDA DE GAITAS "SONS DA RAIA"
  • BANDA DE GAITAS A CAPELA
  • BANDA DE GAITAS A INSUA DE CALDELAS
  • BANDA DE GAITAS A.C. NÓS DE SOBRADELO
  • BANDA DE GAITAS AIRIÑOS DE SAN XULIAN
  • BANDA DE GAITAS ASOCIACIÓN CULTURAL PONTENOVA
  • BANDA DE GAITAS ATLANTIDA DE MATAMA
  • BANDA DE GAITAS BALCON DO VAL MIÑOR
  • BANDA DE GAITAS CHARAMUSCAS
  • BANDA DE GAITAS CORIBANTES
  • BANDA DE GAITAS DE FORCAREI
  • BANDA DE GAITAS E BAILE AIRES DE COBRES
  • BANDA DE GAITAS E DANZA O SON DA PEDRA
  • BANDA DE GAITAS FOLK CORIBANTES
  • BANDA DE GAITAS MANXADOIRA
  • BANDA DE GAITAS MARIA SOLIÑA
  • BANDA DE GAITAS OS AUTENTICOS
  • BANDA DE GAITAS OS ZOQUEIROS
  • BANDA DE GAITAS RAIGAMES
  • BANDA DE MUSICA ARTISTICA DE BUEU
  • BANDA DE MUSICA CULTURAL DE A ESTRADA
  • BANDA DE MUSICA CULTURAL DE ARCADE
  • BANDA DE MUSICA CULTURAL DE MEIS
  • BANDA DE MUSICA CULTURAL DE MONDARIZ
  • BANDA DE MUSICA CULTURAL DE SALCEDA DE CASELAS
  • BANDA DE MUSICA DE LANTAÑO CONCELO DE PORTAS
  • BANDA DE MUSICA DE MARIN
  • BANDA DE MUSICA DE SALVATERRA DE MIÑO
  • BANDA DE MUSICA DE SANXENXO
  • BANDA DE MUSICA DE VILATUXE
  • BANDA DE MUSICA MUNICIPAL DE AGOLADA
  • BANDA DE MUSICA MUNICIPAL DE REDONDELA
  • BANDA DE MUSICA MUNICIPAL DE VALGA
  • BANDA DE MUSICA POPULAR DE MUIMENTA
  • BANDA DE MUSICA XUVENIL DA ESCOLA DE MUSICA DE SALCEDA DE CASELAS
  • BANDA DE MUSICA XUVENIL DE BARRO
  • BANDA DE MÚSICA "BELLAS ARTES" DE CANGAS
  • BANDA DE MÚSICA AGRUPACIÓN MUSICAL DE VINCIOS
  • BANDA DE MÚSICA DA U.V.C.D. DE CANDEÁN
  • BANDA DE MÚSICA DE CERDEDO
  • BANDA DE MÚSICA DE SALCEDO
  • BANDA DE MÚSICA MUNICIPAL DE A ESTRADA
  • BANDA DE MÚSICA MUNICIPAL DE RIBADUMIA
  • BANDA DE MÚSICA MUNICIPAL DE SILLEDA
  • BANDA DE MÚSICA POPULAR DE MOAÑA "AIRIÑOS DO MORRAZO"
  • BANDA DE MÚSICA PRO-ESCOLA DE RIBADUMI
  • BANDA DE MÚSICA UNIÓN CULTURAL DE CAMPO LAMEIRO
  • BANDA DE MÚSICA UNIÓN DE GULÁNS
  • BANDA DE MÚSICA XUVENIL DE SALCEDO
  • BANDA DE MÚSICA XUVENIL DE SILLEDA
  • BANDA DE MÚSICA XUVENIL DE TORROSO
  • BANDA DE MÚSICA XUVENIL DE XINZO
  • BANDA DE TAMBORES E CORNETAS DE CANGAS
  • BANDA ESCOLA DE MÚSICA DA U.V.C.D. DE CANDEÁN
  • BANDA ESCOLA DE MÚSICA DE BEADE
  • BANDA INFANTIL DA ESCOLA DA AGRUPACIÓN MUSICAL DE VINCIOS
  • BANDA NOVA LIRA DE MORAÑA
  • BANDA UNION MUSICAL DE MEAÑO
  • BANDA XUVENIL ATENEO MUSICAL DE BEMBRIVE
  • BANDA XUVENIL DA AGRUPACIÓN MÚSICO CULTURAL DE RIBADUMIA
  • BANDA XUVENIL DA ESCOLA DA AGRUPACIÓN MUSICAL DE VINCIOS
  • BANDA XUVENIL DA ESCOLA DE MÚSICA UNIÓN DE GULÁNS
  • BANDA XUVENIL DE AGOLADA
  • BANDA XUVENIL DE BANDEIRA
  • BANDA XUVENIL DE GOIAN
  • BANDA XUVENIL DE TUI
  • BANDA-ESCOLA UNIÓN CULTURAL CAMPO LAMEIRO
  • BAOBAB TEATRO, S.L.
  • BARAFUNDA
  • BARAFUNDA ANIMACION
  • BATEA
  • BERLAI
  • BICO DA BALOUTA
  • BIG BAND GRANDE BANDA DE JAZZ
  • BLACKSTEREO
  • BLUES DO PAÍS
  • BOREAS
  • BOROA
  • BOSEMM
  • BOUBA
  • BOUZACOVA
  • BOÍNHA FOLK
  • BRAIS
  • BRAIS DAS HORTAS
  • BRISAS DE BOUZAS O'TORREIRO
  • BROKEN PEACH
  • BRÉTEMA
  • Baile Foula
  • Baile Moderno O Fiadeiro
  • Baile Moderno Santa Columba
  • Bailia
  • Bairro Norte
  • Banda Artística de Merza
  • Banda Escola da Unión Musical de Coruxo - ESMUCO
  • Banda Municipal de Música de Forcarei
  • Banda Xuvenil Unión Musical de Meaño
  • Banda Xuvenil da Escola de Música de Cerdedo
  • Banda de Gaitas Airiños do Castelo
  • Banda de Gaitas Lembranzas da terra Guillarei
  • Banda de Gaitas San Paio de Alxén
  • Banda de Gaitas Tromentelo
  • Banda de Gaitas Xarabal
  • Banda de Gaitas da A.C. Traspés
  • Banda de Gaitas do Casco Vello
  • Banda de Gaitas do Concello de Fornelos de Montes
  • Banda de Lalín
  • Banda de Musica Artistica de Arcade
  • Banda de Música "Lira" de San Miguel de Oia
  • Banda de Música A. M. Reveriano Soutullo
  • Banda de Música Las Delicias C.C.R. de Cabral
  • Banda de Música Municipal de Caldas de Reis
  • Banda de Música Municipal de Vilanova de Arousa
  • Banda de Música Popular de Rubiós
  • Banda de Música Popular de Tui
  • Banda de Música da Vertula de Meis
  • Banda de Música de Chapela
  • Banda de gaitas A Fiada
  • Banda de gaitas Foula
  • Banda de gaitas e percusión Foula
  • Banda de música de Catoira
  • Banda do Cruceiro
  • Banda-escola de Música Lira de San Miguel de Oia
  • Barrosanta
  • Batucada Bate No Cobre
  • Belaé
  • BieitoSolo
  • Blue Merrow
  • Bosquinenos
  • ButacaZero
  • CAMAUX
  • CAMERATA ARVEN
  • CAMERATA VALGUESA
  • CANTA NAS CROAS
  • CANTANASCROAS
  • CANTAREIRAS ATLÁNTIDA
  • CANTAREIRAS BULIDEIRAS
  • CANTAREIRAS DO ALBA
  • CANTAREIRAS MADIA LEVA
  • CANTAREIRAS SOBREIRA DE TORROSO
  • CANTAUTOR "LUÍS O CARUNCHO"
  • CANTO POPULAR DE PEITIEIROS
  • CARCAXADAS ANIMACION DE FESTAS
  • CARMELIÑA - POETISA - RAPSODA
  • CARMEN PIANISTA CLÁSICA
  • CASA VERDE TEATRO
  • CATRO CORES
  • CAXOTO (A TRASTENDA DOS CONTOS)
  • CE ORQUESTRA PANTASMA
  • CHARANGA " OS CONTENTOS "
  • CHARANGA "A CABEZA NON PARA"
  • CHARANGA ALAMBIQUE
  • CHARANGA AS DE SEMPRE MAIS NOS
  • CHARANGA CHOURIZO CRIOLLO
  • CHARANGA IMPERIAIS
  • CHARANGA MIL9
  • CHARANGA MOITA MARCHA
  • CHARANGA NOVA JOMADA
  • CHARANGA OS ENCERELLADOS
  • CHARANGA OT
  • CHARANGA SACACORCHOS
  • CHARANGA SANTA CECILIA
  • CHARANGA SDK "SEMPRE DE KACHONDEO"
  • CHARANGA VAI DE BAILE
  • CHARANGA VAITE XA !!
  • CHARANGA VAYA PANDA
  • CHARANGA XUNTANZA
  • CHARAVISCAS TEATRO
  • CHARLATANA CULTURAL
  • CHARO PITA
  • CHUBRASSCO
  • CHUMPÁ TEATRO
  • CHUNGO PASTEL
  • CHUS PAZOS ENSEMBLE
  • CICLO MÚSICAS NA PERIFERIA. MOVENDO OS MARCOS
  • CIENCIA EN MOVEMENTO
  • CIMARRÓN
  • CIRCO
  • CIRCO CHOSCO
  • CIRKOMPACTO
  • CIRKOMPACTO
  • CLARA PINO & PABLO VIDAL
  • CLARIÑEIROS
  • CLARMORR - GRUPO DE CLARINETES DO MORRAZO
  • CLUB DE BAILE BAMBALINA
  • COLIÑO BAILONGO
  • COMPAÑIA ROTO E DESCOSIDA
  • COMPAÑÍA HUMANA
  • COMPÁS 21 O TORREIRO
  • CON AREA COUSASDEBUXO
  • CONEXIÓN PERCUSÓN
  • CONTOMELERIOS
  • CORAL "ALBORADA"
  • CORAL "CANTIGAS DO CASTRO"
  • CORAL "O CHOPO"
  • CORAL ADAXE DE ALXEN
  • CORAL ALENTO XOVEN
  • CORAL ALVEDOSA
  • CORAL ATLANTIDA DE MATAMA
  • CORAL CANTARES DE XINZO
  • CORAL CENTRO SOCIAL DE TUI
  • CORAL CÁNTICOS DE AMIL (MORAÑA)
  • CORAL DA AGRUPACIÓN MUSICAL DO ROSAL
  • CORAL DA ASOCIACION AGARIMO DE VIGO
  • CORAL DA SOCIEDADE LABREGO CULTURAL DE REBOREDA
  • CORAL DE BAREDO
  • CORAL DE POIO
  • CORAL DO CENTRO SOCIOCOMUNITARIO DE MARIN
  • CORAL HELENICA
  • CORAL MARIA AUXILIADORA
  • CORAL MOAÑESA
  • CORAL ONDAS DO MAR DE VIGO
  • CORAL PEDRA BLANCA
  • CORAL POLIFONICA DE ARBO
  • CORAL POLIFONICA DE BUEU
  • CORAL POLIFONICA DE CALDAS DE REIS
  • CORAL POLIFONICA DE CAMPO LAMEIRO
  • CORAL POLIFONICA DE LALIN
  • CORAL POLIFONICA DE SANTA MARIA ADIGNA DE PORTONOVO
  • CORAL POLIFONICA DE SOBRADELO
  • CORAL POLIFONICA DE XUBILADOS E PENSIONISTAS DO GROVE
  • CORAL POLIFONICA ESTRADENSE
  • CORAL POLIFONICA HELIOS DE BEMBRIVE
  • CORAL POLIFONICA LEMBRANZAS DE MARIN
  • CORAL POLIFONICA LESTONNAC DE CANGAS DE MORRAZO
  • CORAL POLIFONICA PONTE DAS FEBRES
  • CORAL POLIFONICA SAN BLAS DE BUDIÑO
  • CORAL POLIFONICA SANTA BAIA MONDARIZ
  • CORAL POLIFONICA UVCD CANDEÁN
  • CORAL POLIFONICA VALDARROSA
  • CORAL POLIFÓNICA "A RAIÑA" DO CENTRO CULTURAL DE CEDEIRA
  • CORAL POLIFÓNICA "MÁXIMO PATIÑO" DE VILAXOÁN
  • CORAL POLIFÓNICA "SAN PELAYO"
  • CORAL POLIFÓNICA A CAÑIZA
  • CORAL POLIFÓNICA A FORNA
  • CORAL POLIFÓNICA AREAS GORDAS DE COIRO
  • CORAL POLIFÓNICA CENTRO SOCIAL DE RIVERA ATIENZA
  • CORAL POLIFÓNICA DA ASOC. AMAS DE CASA E CULTURAL A BARCAROLA
  • CORAL POLIFÓNICA DA AVCR SAN MAMEDE DE ZAMÁNS
  • CORAL POLIFÓNICA DA CONFRARÍA DE PESCADORES SAN MARTIÑO
  • CORAL POLIFÓNICA DE A ILLA DE AROUSA
  • CORAL POLIFÓNICA DE AGOLADA
  • CORAL POLIFÓNICA DE PONTECESURES
  • CORAL POLIFÓNICA DE RODEIRO
  • CORAL POLIFÓNICA DE SALCEDO
  • CORAL POLIFÓNICA DO CVC VALLADARES
  • CORAL POLIFÓNICA QUEIXUMES DO HÍO
  • CORAL POLIFÓNICA SAN LORENSO DE BELESAR
  • CORAL POLIFÓNICA SAN ROQUE DE VIGO
  • CORAL POLIFÓNICA SANTA COMBA
  • CORAL POLIFÓNICA SANTA MARIA DE PAZOS
  • CORAL POLIFÓNICA SANTA MARIÑA DE CAMBADOS
  • CORAL POLIFÓNICA TRASDEZA DE SILLEDA
  • CORAL POLIFÓNICA VENDO DO VAL -MOS
  • CORAL RIOMAO DO CALVARIO
  • CORAL ROSALIA DE CASTRO
  • CORAL SAN SALVADOR DE CAMANZO
  • CORAL SANTA EULALIA DE DONAS
  • CORAL SANTA EULALIA DE PORTELA
  • CORAL SANTA LUCIA DE DENA
  • CORAL SANTA MARIA DE LAS NEVES
  • CORAL SANTA MARÍA DE AREAS
  • CORAL SOUTOMAIOR
  • CORAL VOCES AMIGAS DE MORAÑA
  • CORAL VOCES FORNELENSES
  • CORAL XUNTANZA DE MEIS
  • CORO "ECOS DO FOLON"
  • CORO ALLEGRO
  • CORO CANTARES DAS BURGAS
  • CORO CANTÁBILE
  • CORO CHORIMA DA ASOCIACIÓN DE MULLERES DE MOAÑA
  • CORO CLUB TERCERA EDAD Y PENSIONISTAS DA GUARDA
  • CORO DA AGRUPACIÓN MUSICAL DE VINCIOS
  • CORO DE CANTOS POPULARES ASOCIACION DE MAIORES DE MONDARIZ
  • CORO DE FATIMA
  • CORO DE VOCES SANTA CECILIA
  • CORO DO COLEXIO PROVINCIAL DE AVOGADOS DE PONTEVEDRA
  • CORO DO ILUSTRE COLEXIO DE AVOGADOS DE VIGO
  • CORO ECOS DO CASTELO
  • CORO GALEGO DO C.C. ABRENTE
  • CORO INFANTIL DA AGRUPACION MUSICAL DO ROSAL
  • CORO INFANTIL DA ESMUDEVALGA
  • CORO INFANTIL SAN LORENZO DE BELESAR
  • CORO LICEO DE VILAGARCÍA
  • CORO LUIS AREAN-XOVEN VOZ
  • CORO NOSA SEÑORA DO CARMEN
  • CORO O´NOSO AIRE
  • CORO PARROQUIAL SAN MAMEDE DA PORTELA
  • CORO POLIFÓNICO CORAZÓN XOVEN DE REDONDELA
  • CORO POLIFÓNICO O COTO
  • CORO ROCIERO - CASA DE ANDALUCÍA EN VIGO
  • CORO SAN VICENTE DE MAÑUFE
  • CORO SANTA EULALIA
  • CORO SON DAS FLORES
  • CORO SÉNIOR CAMPUS VIGO
  • CORO TRADICIONAL TIRAPUXA
  • CORO UNION MUSICAL DE MEAÑO
  • CORO VALES MAHIA
  • CRUCEIROS FOLK
  • CRÓNICAS POP
  • CUARTETO DE CLARINETES UNION MUSICAL DE VALLADARES
  • CUARTETO DE CORDAS DA OCV
  • CUARTETO DUMKA
  • CURTIDOIRA FOLK
  • Cancarelas de Mouriscados
  • Cantares do Brión
  • Caravan "Grandes Éxitos Country&Rock"
  • Carla Green & The Demons
  • Carlos Tomico
  • Carmen Domech e Olga Abad
  • Carmen Rosende
  • Castro y Los Escoltas
  • Charanga 112
  • Charanga Cantos Somos
  • Charanga Noroeste
  • Charanga Nova Cubana
  • Charanga Sghae
  • Charanga Tradicional Traspés
  • Chinguilipé
  • Cia. Xebra
  • Cine indoor ( cine en centros culturais e auditorios)
  • Cine na rua
  • Clásicas de Boda
  • Codia e Miolo contacontos
  • Comando Foucellas
  • Comparsa Decana Os Tarteiras
  • Compañía Asacocirco
  • Compañía Bala Perdida
  • Concert Le Phénix
  • Conductores Suicidas - Tributo a Sabina
  • Constance Hurlé
  • Constance Hurlé
  • Contacontos Tirititraum
  • Coral Airiños de Campaño
  • Coral Nosa Terra de Pereiras
  • Coral Polifonica Sta. Maria de Salceda
  • Coral Polifonica de Barro
  • Coral Polifonica de Tomiño
  • Coral Polifónica A Merced de Chaín
  • Coral Polifónica FROL NOVA
  • Coral Polifónica Fogar de Breogán
  • Coral Polifónica Lira de San Miguel de Oia
  • Coral Polifónica Marusia
  • Coral Polifónica O Son dos Cantares
  • Coral Polifónica Sta. Eulalia
  • Coral Polifónica Vagalume
  • Coral Polifónica Val do Fragoso
  • Coral Polifónica de Atios
  • Coral Polifónica de Entenza
  • Coral San Esteban
  • Coral San Telmo de Tui
  • Coral de Teis
  • Coral polifónica Agarimo de Torneiros
  • Coral polifónica de Piloño
  • Corazón de Carballo
  • Coro "Cantemos"
  • Coro Cantos de Liberdade
  • Coro Ies A Xunqueira 1
  • Coro Lembranzas Galegas-Avcd. Lavadores
  • Coro Parroquial San Juan de Meaño
  • Coro Santa Eulalia de Meira
  • Coro de Cámara Rías Baixas
  • Costa Oeste
  • Crespo & Amoedo
  • Cristian de Samil
  • Cuarteto de gaitas Boudebou
  • Cubo Metálico
  • Cuestión de Tiempo
  • Culturactiva Produccións
  • CÓXEGAS ANIMACIÓN
  • CíA. BANDULLO AZUL
  • Cía. MaríaMOVE
  • DANI BARREIRO
  • DANI BARREIRO&FRIENDS
  • DANI BARREIRO&KIDS
  • DANI BLUE
  • DAVID FERNÁNDEZ RIVERA
  • DE STE XEITO PRODUCIÓNS
  • DE TAPAS
  • DECOTÍO GAITEIR@S
  • DESAFIANDO SOMBRAS
  • DESFEITA TEATRO
  • DISCURSHOW
  • DOUTOR SON
  • DUENDE CIRCO
  • DUO CACHÉ
  • DUO CLASICO CLARINETE&VIOLONCHELO
  • DUO DIGITAL
  • DUO SABOR
  • DUO SALSA COSTAS
  • DUO TAMA
  • DUOS PONTES
  • Dani Blanco
  • Dania D´Alfonso
  • Danzarinas
  • Denis Carballás
  • Desastronauts
  • Diana Sieira e Olga Abad
  • Dietética audiovisual para adolescentes: series, películas, manga, anime y videjuegos seguros
  • Diáspora teatro
  • Donde viven los cuentos
  • Dr. Summer
  • Dreams of Dolly Sheep
  • Ducho Vidal
  • DÚO DE ACORDEÓNS MANOLO E RAMÓN
  • DÚO MUSICAL FUSIÓN
  • DÚO SABOR
  • DÚO XISTRA
  • Dúas Gamberras e un Micro
  • Dúo MARSEL
  • Dúo Pilar y Arabel Moráguez
  • ECOBRADOIROS
  • EDUVIA (Vías para a educación)
  • EGM (Exquisitos Gipis de Merda)
  • EL GARITO DEL GORDO
  • EL HECHIZO DE NORA
  • EL PELOTON DE LOS TORPES
  • EL SÍNDROME DE PENNY LANE
  • EL ÚLTIMO CICLISTA
  • ELISA NO MUNDO DAS MARABILLAS
  • ELVI BALBOA
  • EMSEMBLE DE JAZZ PRO-ESCOLA DE RIBADUMIA
  • ENRIQUE BRUMBECK, RECITADOR
  • ENTRE FOLES
  • ENTRE LUSCO E FUSCO
  • ENTROIDO DE COBRES
  • ENXEITO
  • ERNESTO MASEDA
  • ESCOLA DE TEATRO LAMEIRO
  • ESCOLA DE TEMPO LIBRE XARUMA
  • ESCOS DE MARINETEA
  • ESCUELA DE DANZA LA SALETA
  • EVENTILANDIA
  • EXPRESIÓN PRODUCIÓNS
  • Ecocrea
  • Ecopercussion
  • Educación en arte e arquitectura para a infancia
  • Educateatro Producións
  • El 4º Sentido
  • El jardín de BudA
  • Eladio y los Seres Queridos
  • Elektrofadas
  • Epoje Tatum
  • Escola de Baile Tangaraño
  • Escola de Música Tradicional de Poio
  • Escuela de Baile SalsaRRica Arcade
  • Escuela de teatro "Rosalia de Castro"
  • Eva Lede Performances
  • Expresión Teatro
  • FACTORÍA DE SUBSISTENCIA
  • FALÚA
  • FANFARRIA FURRUXA
  • FANFARRIA TAQUIKARDIA
  • FANTOCHES BAJ
  • FEDELLAS
  • FEIXOADA
  • FEIXOADA
  • FELIPE REA OTERO
  • FELIPE VILLAR TRIO
  • FIERCE GIRLS, Sexy Style by New Era
  • FITCIONES Fitness y Animaciones
  • FOUR LIBERTANGO
  • FRAN REI
  • FRANS BANFIELD
  • FRASQUITA VINTAGE
  • FULANO MENGANO E CITANO
  • FUNDACION ROGELIO GROBA
  • FURRUXA GAITEIROS
  • FUZZO
  • Faragullas
  • Fauna 113
  • Favorita
  • Faísca
  • Festivaliño on the road 2020
  • Filebo
  • Froles Novas
  • Furanchology
  • GAELA
  • GAITAS AIRIÑOS DE SAN SIMON
  • GAITAS DO BAÑO
  • GAITEIR@S BARCA DE LOIMIL
  • GAITEIROS CARBALLO DA ARMADA
  • GAITEIROS DA PEREIRIÑA
  • GAITEIROS OS ERDEIROS DOS MORENOS DE LAVADORES
  • GALEATRO
  • GALIROCKERS
  • GARATUXA
  • GARULADA
  • GBMT Airiños da Lagoa
  • GBMT SADEO
  • GERMAN PRIETO
  • GIROS DANZA
  • GIRO`S BAIÑA
  • GIRO`S BAIÑA
  • GIRO´S ATLANTIDA DE MATAMA DANZA
  • GMBT Traspés
  • GOC TRIO
  • GOIANETES
  • GONZA
  • GONZALO CARIDE BANDA FOLKE
  • GOSSIP BUFÓN - HUMOR ADULTO
  • GOTHIC CIRCUS
  • GRUPO ACORDEONS CIDADELLE
  • GRUPO AZABACHE
  • GRUPO BAILE MODERNO METARMOFOSIS OS MUIÑOS DE OLIVEIRA
  • GRUPO CANTARUXIA
  • GRUPO DA ESCOLA DE ACORDEONS DE CAMPELO - POIO
  • GRUPO DANZA GALEGA XEADA
  • GRUPO DE ACORDEONES MASCARENHAS
  • GRUPO DE ACORDEÓN DIATÓNICOS "OS PETÓNS"
  • GRUPO DE ACORDEÓNS "MONTE DA MINA" DE CASTRELOS
  • GRUPO DE ACORDEÓNS ATLÁNTIDA DE MATAMÁ
  • GRUPO DE ACORDEÓNS DA ESCOLA DE MUSICA DE SILLEDA
  • GRUPO DE ACORDEÓNS HELIOS DE BEMBRIVE
  • GRUPO DE ACORDEÓNS RÚAS E FONTES DE MACEIRIÑA
  • GRUPO DE ACORDEÓNS XUNTANZA
  • GRUPO DE BAILE "SEMENTE DA ARTE GALEGA" DO CSCR DE BEADE
  • GRUPO DE BAILE ANAQUIÑOS
  • GRUPO DE BAILE CANTODORXO
  • GRUPO DE BAILE CELADO
  • GRUPO DE BAILE CHARAVISCAS
  • GRUPO DE BAILE DE SALON DO CCAR
  • GRUPO DE BAILE E GAITAS DO LUSCO O FUSCO
  • GRUPO DE BAILE FOLCLORICO OS MUIÑOS DE OLIVEIRA
  • GRUPO DE BAILE FROLES DO GALIÑEIRO DE VINCIOS
  • GRUPO DE BAILE GALEGO OS PENEDIÑOS DE ATIOS
  • GRUPO DE BAILE LEDICIAS-AMIEIRAS
  • GRUPO DE BAILE LÍRICO "LA REVOLUCIÓN EN CHASSÉS"
  • GRUPO DE BAILE MODERNO "ENDANZA"
  • GRUPO DE BAILE MODERNO DO CSCR BEADE
  • GRUPO DE BAILE MODERNO HELIOS DE BEMBIVE
  • GRUPO DE BAILE MODERNO XAMARAINA
  • GRUPO DE BAILE OS PENEDIÑOS
  • GRUPO DE BAILE PUNTEIROLO
  • GRUPO DE BAILE REXIONAL DA S.C.D.R. HELIOS DE BEMBRIVE
  • GRUPO DE BAILE RUADA DE TORROSO
  • GRUPO DE BAILE XAMARAINA
  • GRUPO DE BAILES LATINOS "PISANDO FORTE"
  • GRUPO DE CAMARA-CORDA O'TORREIRO
  • GRUPO DE CANTO "LOUREIRO VERDE"
  • GRUPO DE CLARINETES KLASON
  • GRUPO DE CORDA "CORDAS NOVAS"
  • GRUPO DE CORDAS ALDRABA
  • GRUPO DE CORDAS CLÁSICAS DO CSCR BEADE
  • GRUPO DE CÁMARA DA AGRUPACIÓN MUSICAL DE VINCIOS
  • GRUPO DE DANZA "O CASTRO"
  • GRUPO DE DANZA MODERNA "AS SEREAS"
  • GRUPO DE DANZA MODERNA "FLASHDANCE"
  • GRUPO DE DANZAS E GAITAS VIRXE DO ALIVIO
  • GRUPO DE DANZAS PAIS DE SAN ROQUE
  • GRUPO DE DANZAS SAN XURXO DE MOSENDE
  • GRUPO DE GAITA E PERCUSIÓN "OS TABÁNS"
  • GRUPO DE GAITAS "ARUME" DO CSCR DE BEADE
  • GRUPO DE GAITAS "ATURUXO"
  • GRUPO DE GAITAS "COTOGRANDE"
  • GRUPO DE GAITAS "NOSA TERRA"
  • GRUPO DE GAITAS "OS ROMANTELEIROS"
  • GRUPO DE GAITAS "SON DO ABRENTE"
  • GRUPO DE GAITAS A BOALLEIRA
  • GRUPO DE GAITAS A NOSA SEÑORA XUNQUEIRA
  • GRUPO DE GAITAS A.C. NÓS DE SOBRADELO
  • GRUPO DE GAITAS ACD DORNA
  • GRUPO DE GAITAS AIRES DE SANTES
  • GRUPO DE GAITAS AIRIÑOS DO FOLÓN
  • GRUPO DE GAITAS ANAQUIÑOS
  • GRUPO DE GAITAS CANS DE PALLEIRO
  • GRUPO DE GAITAS CANTODORXO
  • GRUPO DE GAITAS CASTROMAO
  • GRUPO DE GAITAS DA "A.C. A VELLA BARCA"
  • GRUPO DE GAITAS DA ASOCIACIÓN CASA CULTURAL ARTISTICA Y DEPORTIVA DE AREAS
  • GRUPO DE GAITAS DA ESCOLA DE MÚSICA DE SILLEDA
  • GRUPO DE GAITAS DO CLUBE DE XUBILADOS E PENSIONISTAS DE A GUARDA
  • GRUPO DE GAITAS DO CRAC DE CORUXO
  • GRUPO DE GAITAS E PERCURSIÓN " OS PENEDIÑOS "
  • GRUPO DE GAITAS E PERCUSIÓN TRADICIONAL "XANGAL"
  • GRUPO DE GAITAS MALAS HERBAS
  • GRUPO DE GAITAS MALAS HERBAS
  • GRUPO DE GAITAS NAUTILIUS
  • GRUPO DE GAITAS NOVOS AIRES DE COUSO
  • GRUPO DE GAITAS O ARCO
  • GRUPO DE GAITAS O RONCONSÓN
  • GRUPO DE GAITAS ONDIÑAS DO MENDO
  • GRUPO DE GAITAS OS DE ALGURES
  • GRUPO DE GAITAS OS DE SEMPRE
  • GRUPO DE GAITAS OS LIBOREIROS
  • GRUPO DE GAITAS OS MUIÑOS DE OLIVEIRA
  • GRUPO DE GAITAS PEDRA DA GARZA
  • GRUPO DE GAITAS PEIS D'HOS
  • GRUPO DE GAITAS PENAGUDA
  • GRUPO DE GAITAS RUADA DE TORROSO
  • GRUPO DE GAITAS RUEIRO
  • GRUPO DE GAITAS SAN XURXO DE MOSENDE
  • GRUPO DE GAITAS TIRAPUXA
  • GRUPO DE GAITAS TRALOVALO
  • GRUPO DE GAITAS VEIRA DO RÍO
  • GRUPO DE GAITAS XESTAREGA
  • GRUPO DE GAITAS XINELA
  • GRUPO DE GAITAS XUNCO
  • GRUPO DE GAITAS XUNTANZA
  • GRUPO DE GAITAS, CORNETAS E TAMBORES RIA DE VIGO DO CSCR BEADE
  • GRUPO DE GUITARRAS DA AVCR SAN MAMEDE DE ZAMÁNS
  • GRUPO DE MAJORETTES CANTODORXO
  • GRUPO DE MUSICA E BAILE TRADICIONAL A.C.D.DORNA
  • GRUPO DE MUSICA E BAILE TRADICIONAL MALVEIRAS
  • GRUPO DE MÚSICA TRADICIONAL LIROLAI
  • GRUPO DE MÚSICA TRADICIONAL SATEIRA
  • GRUPO DE MÚSICA TRADICIONAL SETECUNCAS
  • GRUPO DE PANDEIRETAS "CACHARELAS"
  • GRUPO DE PANDEIRETAS ANAQUIÑOS
  • GRUPO DE PANDEIRETAS ORBALLO
  • GRUPO DE PANDEIRETEIRAS "CHOROUVÍA"
  • GRUPO DE PANDEIRETEIROS AMALLÓS
  • GRUPO DE PANDERETEIRAS ABELEIRA
  • GRUPO DE PANDERETEIRAS ALXIBEIRAS
  • GRUPO DE PANDERETEIRAS AVIÑADOIRA DA S.C.D.R. HELIOS DE BEMBRIVE
  • GRUPO DE PANDERETEIRAS CANTODORXO
  • GRUPO DE PANDERETEIRAS GANDHAINAS
  • GRUPO DE PANDERETEIRAS LUMIEIRAS RUEIRO
  • GRUPO DE PANDERETEIRAS OS FURAFOLLAS DE OROSO
  • GRUPO DE PANDERETEIRAS OS PENEDIÑOS
  • GRUPO DE PANDERETEIRAS PALIQUEIRAS
  • GRUPO DE PANDERETEIRAS PEDRA DA GARZA
  • GRUPO DE PANDERETEIRAS VIRXE DO ALIVIO
  • GRUPO DE PANDERETEIRAS" A VOLTA DO DEMO" DO CSCR DE BEADE
  • GRUPO DE PANDERETERIAS FROLEADA
  • GRUPO DE PLAYBACK
  • GRUPO DE PLAYBACK PEDRA MOURA
  • GRUPO DE PLAYBACKS XUNCO
  • GRUPO DE PLAYBACKS XUNTANZA
  • GRUPO DE SEVILLANAS AIRES DEL NORTE Y OLÉ
  • GRUPO DE TEATRO "ATURUXO"
  • GRUPO DE TEATRO "PONTE CANEIRO"
  • GRUPO DE TEATRO "TROATE LABORATORIO" DO CRAC DE CORUXO
  • GRUPO DE TEATRO A CIVIDADE
  • GRUPO DE TEATRO A MOURA
  • GRUPO DE TEATRO AFECCIONADO RUEIRO
  • GRUPO DE TEATRO ASOCIACION AGARIMO VIGO
  • GRUPO DE TEATRO ATLANTIDA DE MATAMA
  • GRUPO DE TEATRO BERTORELLA
  • GRUPO DE TEATRO CHIRLOMIRLO
  • GRUPO DE TEATRO DA ASOCIACION JUAN XXIII
  • GRUPO DE TEATRO DE XINZO
  • GRUPO DE TEATRO HELIOS DE BEMBRIVE
  • GRUPO DE TEATRO MUSICAL INFANTIL "ILUSIONISTAS "
  • GRUPO DE TEATRO O FARO
  • GRUPO DE TEATRO OS XENÉRICOS
  • GRUPO DE TEATRO SÚA VILA
  • GRUPO DE TEATRO TARABELO
  • GRUPO DE TEATRO TARANTELA DO CSCR DE BEADE
  • GRUPO DE TEATRO TODOS XUNTOS
  • GRUPO DE TEATRO TRAMOIAS DE ALGURES
  • GRUPO DE TEATRO XUNCO
  • GRUPO DE ZANFONAS "OS CHAVELLOS"-PEREIRAS
  • GRUPO ETNOGRÁFCO A BUXAINA
  • GRUPO FOLCLORICO A NOSA SEÑORA DA XUNQUEIRA
  • GRUPO FOLCLORICO CORIBANTES
  • GRUPO FOLCLORICO LEMBRANZAS DA TERRA
  • GRUPO FOLCLORICO O CARBALLO DE SARDOMA
  • GRUPO FOLCLÓRICO "A.C. A VELLA BARCA"
  • GRUPO FOLCLÓRICO "NOSA TERRA"-MOS
  • GRUPO FOLCLÓRICO ALGUEIRADA
  • GRUPO FOLCLÓRICO BARCA DE LOIMIL
  • GRUPO FOLCLÓRICO CASTROMAO
  • GRUPO FOLCLÓRICO DA ASOCIACIÓN CASA CULTURAL ARTISTICA Y DEPORTIVA DE AREAS
  • GRUPO FOLCLÓRICO INQUEDANZAS
  • GRUPO FOLCLÓRICO O MOSTEIRO
  • GRUPO FOLCLÓRICO OS MUIÑOS DO XUNCIDO
  • GRUPO FOLCLÓRICO XUNCO
  • GRUPO FOLCLÓRICO XUNTANZA
  • GRUPO FOLK "TARXA"
  • GRUPO FOLK BOA VILA
  • GRUPO FOLK DANZÓN
  • GRUPO FOLK DE COIRO DA S.C.D.R. HELIOS DE BEMBRIVE
  • GRUPO FOLK DEIXANDAR
  • GRUPO FOLK DONICELAS
  • GRUPO FOLK OS DE NINGURES
  • GRUPO FOLK OS DO CRUCEIRO
  • GRUPO FOLK OS TRAZANTES DE TENORIO
  • GRUPO FOLK POUSOS DA AREA
  • GRUPO FOLK SETE TARABELOS
  • GRUPO FOLK TRECOLAS
  • GRUPO FOLK TRÉBEDE
  • GRUPO FOLK XIAIA
  • GRUPO FOLKLORICO O TREVO
  • GRUPO FOLKLORICO O TREVO
  • GRUPO GAITA CON DE XIDO
  • GRUPO GAITAS OS BERETES DE CIDADELLE
  • GRUPO GAITAS VIRXE DO ALIVIO
  • GRUPO M-5 GALICIA
  • GRUPO MUSICO VOCAL MORNURA NI FU NI FA
  • GRUPO PANDERETEIRAS AS FERRIÑAS OS MUIÑOS DE OLIVEIRA
  • GRUPO PANDERETEIRAS TOLERIAS
  • GRUPO PANDERETEIROS OS AFOUTOS OS MUIÑOS DE OLIVEIRA
  • GRUPO REGATOS
  • GRUPO TEATRO ECHE O QUE HAI
  • GRUPO XIRONSA
  • GRUPO XUVENIL DA ESCOLA DE ACORDEONS DE CAMPELO - POIO
  • Gaiteiros Algazara
  • Gaiteiros Os Xuncos
  • GaliciaWalks
  • Galiclown
  • Galidanza teatro
  • Game-Based Mentoring
  • García Mc & Nación Quilombo
  • Ghastas Pista swing project
  • Gli Amici Appassionati
  • Grupo "CAMBIO DE POLA"
  • Grupo Folclorico da A.C. Sta Columba de Ribadelouro
  • Grupo Folclórico C. C. e S. CASTRO BARREIRO
  • Grupo Folclórico Corisco
  • Grupo Folclórico Hai que Roelo
  • Grupo Folclórico San Paio de Alxén
  • Grupo Folclórico Seixos Albos
  • Grupo Folk Leña ás ferreñas
  • Grupo Folk Na Revolta
  • Grupo Folk Os Druídas
  • Grupo Folk Pai da Cana
  • Grupo PEDRACARBALLA
  • Grupo Playback Santa Columba
  • Grupo Pousadouro da Asociación pensionistas Pazos de Borbén
  • Grupo Ritmo
  • Grupo animación "Os Trasnos"
  • Grupo de gaitas Chorima
  • Grupo de Acordeóns C. C. R. de Chapela
  • Grupo de Baile Airiños do Castelo
  • Grupo de Baile Infantil Carrapucheiros O Fiaderio
  • Grupo de Baile Irlandés da A.C. Traspés
  • Grupo de Baile Moderno da A.C. Traspés
  • Grupo de Baile Tangaraño
  • Grupo de Baile do Centro Cultural A Merced de Chaín
  • Grupo de Cantos de taberna Retrouso
  • Grupo de Danzas Folclóricas Amor Ruibal
  • Grupo de Gaitas Broa da A.F. Corisco
  • Grupo de Gaitas C.C.e S. CASTRO BARREIRO
  • Grupo de Gaitas Cores do Sobreiro
  • Grupo de Gaitas Lembranzas da Ría
  • Grupo de Gaitas Os Trebellos
  • Grupo de Gaitas Os Xuveniles
  • Grupo de Gaitas Santa Columba
  • Grupo de Gaitas Santa Cristina de Valeixe
  • Grupo de Gaitas Son do Castro
  • Grupo de Gaitas TANGARAÑO
  • Grupo de Gaitas do Centro Cultural A Merced de Chaín
  • Grupo de Música Tradicional San Fins de Rebordáns
  • Grupo de Pandeireta Rudilleiras da A.C. Traspés
  • Grupo de Pandeireteiras Recoiro da A.C. Traspés
  • Grupo de Pandereteiras As Cascarillas
  • Grupo de Pandereteiras Corisco
  • Grupo de Pandereteiras MEIGAS FORA
  • Grupo de Pandereteiras Santa Columba
  • Grupo de Pandereteiras Semente Nova
  • Grupo de Pandereteiros OS TANGARAÑOS
  • Grupo de Playback Agarimo de Torneiros
  • Grupo de Teatro "Mar Aberto"
  • Grupo de Teatro A Xesta Vermella
  • Grupo de Teatro A xestra Vermella.
  • Grupo de Teatro ATA SEMPRE
  • Grupo de Teatro C. C. e S. CASTRO BARREIRO
  • Grupo de Teatro Seliña
  • Grupo de Teatro da Asociación de Mulleres de Moaña
  • Grupo de Teatro do CRAC de Coruxo
  • Grupo de baile Airiños de San Simon
  • Grupo de baile Arroases de O Fiadeiro
  • Grupo de baile Verde Veronés
  • Grupo de baile e música tradicional A Carballeira
  • Grupo de gaitas "Meigallos"
  • Grupo de gaitas "TARABELO"
  • Grupo de gaitas Arroases de O Fiadeiro
  • Grupo de gaitas Ecos e Agarimos
  • Grupo de gaitas Tra-lo Mosteiro de Oia
  • Grupo de gaitas Traspés
  • Grupo de pandeiretas Tra-lo Mosteiro de Oia
  • Grupo de pandereteiras Peis d'hos
  • Grupo de teatro "O BALUARTE 1809"
  • Grupo de teatro "O mellor de cada casa"
  • Grupo de teatro "Os cabalos rosa brincan no patín"
  • Grupo de teatro A Feira
  • Grupo de teatro Cafuné
  • Grupo de teatro Laxes Paramos
  • Grupo de teatro Pena do equilibrio
  • Grupo folclórico Ecos e Agarimos de Peitieiros
  • Grupo folclórico Foula
  • Grupo folclórico Tra-lo Mosteiro de Oia
  • Grupo infantil de pandereteiras "Ferriñas Bravas"
  • Guriñas do Castromao
  • Gyro
  • HABANA FEELING
  • HABELAS HAINAS
  • HEROES PARA A CIENCIA
  • HUMORISTA SOMOZA
  • Hermen&Gildo
  • Heroes de Casal do Eirigo 1809
  • I BIMBI APPASSIONATI
  • ILUSIONISTA PEDRO VOLTA
  • IMOS CAMBIAR O MUNDO
  • IMOS CAMBIAR O MUNDO
  • INACIO VILARIÑO TEATRO
  • INCENDIARIA
  • INCENDIARIA e A QUINTA DO CUADRANTE
  • INERTTES
  • INVENCIÓN
  • INVENTI TEATRO
  • ISABEL RISCO
  • ISEO A MOURA
  • ISI-M
  • ISLA LETRISKA
  • Ibuprofeno Teatro
  • Iker Faure
  • Ilusionista " Mago Marco "
  • In The Cisos
  • Inchables e animación ANIMAR-T
  • Iván Davila
  • J.B. GROUP
  • JACK JOHNSON & JOHN JACKSON
  • JARA ORTIZ
  • JAVIER MURO - MAGO ILUSIONISTA
  • JAVIER TURNES AND THE HAKEMEN
  • JAY DOE & THE BLUES PREACHERS
  • JORGELINA PIANA
  • JOSE COSTAS SOLISTA
  • JOSÉ TIZADO, POEMAS E CANCIÓNS
  • JUAN LUIS LAGE
  • JUAN MANUEL
  • JUANJO MARIÑO
  • JUGGER MORRAZO
  • Jorge Menéndez Quartet
  • Juanjo Cura
  • KAF!
  • KALAMBRAZO
  • KENDRAH
  • KEPLER INFANTIL
  • KOREMI ANIMACIÓN
  • KUPALA
  • Kendra Percussion
  • Kyoto
  • LA BUENA VIDA VIGO ( FORMATO BANDA)
  • LA CASA DEL TEATRO
  • LA COMPAÑÍA ESPECTACULAR
  • LA MOVIDA
  • LA ROSA
  • LA YAYA DJ
  • LA YUCA FUNK
  • LAMEIRO, COMPAÑÍA DE TEATRO
  • LAS PAMISUKY
  • LATIDOS DEL MUNDO
  • LAURA DE CANGURIÑOS
  • LDANZIA
  • LEMBRANZAS MOAÑESAS
  • LETI DA TABERNA
  • LIL BIGGERS by NEW ERA
  • LINA E LOLA
  • LOS E.P.
  • LOS LUNES AL SOL
  • LOS SAMBITOS
  • LOS TRES LATINOS
  • LOUD&CLEAR
  • LUME DE CAROSO
  • La Farándula
  • La noche de o Grove
  • Lagharteiras
  • Lana Animación Sociocultural
  • Law
  • Lembranzas da Ría
  • Lenha Verde
  • Leni Pérez e Roberto Comesaña
  • Leo Leiño
  • Liska!
  • Lohengrín
  • Loiros
  • Lorena Pinheiro
  • Los Mortymer
  • Lúa Chea
  • MAD BREAKERS by NEW ERA
  • MAGIA EN LA MANGA
  • MAGO CHARLY BRAUN
  • MAGO OSCAR FERNÁNDEZ
  • MAGO RICHARD
  • MAGÍN BLANCO
  • MAIALMA
  • MALLOU
  • MANOLO LALÍN
  • MARATIECA
  • MARAVALLADA
  • MARIA VIDAL
  • MARIACHI NOCHE DE RONDA
  • MARIACHIS LOS CHARROS
  • MARTA CASAIS E BENJAMÍN VÁZQUEZ
  • MARTA ORTIZ
  • MARTIÑA SOÑADORA
  • MARÍA DA PONTRAGHA
  • MARÍA FALTRI E JORGE JUNCAL
  • MASA CORAL DO CSCR DE BEADE
  • MATRIOSHKA TEATRO
  • MATRIOSKAS
  • MATRÁCALA
  • MAYKA
  • MEDIAREA
  • MEDULA
  • MEGADANCE
  • MEIRAMAR-AXÓUXERES
  • MEMORIA E VIDA
  • MENAGE A TROIS
  • METTRO POP ROCK
  • MEU
  • MEU
  • MIGALLAS TEATRO
  • MIGUEROA OCIO EDUCATIVO
  • MISTURART TEATRO
  • MIXTURA ORQUESTRA DE SAXOFONS
  • MOAÑESA DE MÚSICA E DANZA
  • MOITO MORRO TEATRO
  • MOLOCH
  • MONTEIRA DANZAS DO MUNDO
  • MOURA TEATRO
  • MOURA VALSAR
  • MR.RIVER
  • MUNDO MAXICO
  • MURGA AIRIÑOS DO CEREIXO
  • MUSIC 4 EVENTS SANTANA. ARIADNA SANTANA
  • MUSICAL NUEVA ERA
  • MUU
  • Maga de Voz Coop. Galega
  • Maga de Voz Coop. Galega
  • Maga de Voz Soc. Coop. Galega
  • Mago Cali
  • Mago Jorge Lorenzo
  • Mago Teto
  • Mago rey midas Valeria Varitas
  • Maikel Crooner
  • Malasombra
  • Manuel Madarnás - La MMarca
  • Marcia
  • Marcia Vázquez
  • Margarida Mariño
  • Mari Costa e Félix Cebreiro
  • Marietta
  • Martín Maez
  • Marés
  • María Torres Trio-Band
  • Mascada
  • Mel de Meiga
  • Meniñas da ACF Taramabainas
  • Metalsix
  • Mevadeus
  • Miriam Sandoval Trío
  • Morriña Dance Project
  • Muga "A Buxaina" do CRAC de Coruxo
  • Mulleres do Rural
  • Mutismoa Teatro
  • Mónica Sueiro
  • Mónica de Nut
  • N+1 Teatro Circo Danza
  • NATALIA OUTEIRO "PAJARITO"
  • NAVIA SWING BAND
  • NELSON QUINTEIRO PRODUCIÓNS
  • NOITAREGA
  • NOITEBRAS TEATRO
  • NOVAS AMISTADES
  • NUYUM ALNAARI
  • Nacho González Ilusionista
  • NandaMisa Creatividade Infantil
  • Neboeiros
  • NegroLópez
  • Nena Barbuda
  • Nico Elsker
  • No Colo do Vento
  • Nocturnos de Balde
  • Noemi - La voz
  • Novo Tchik
  • Nuria Lorenzo, Mezzosoprano
  • NÓS TAMÉN IMOS
  • O AMIJO DA PELUQUERA
  • O Amieiro
  • O Cadelo Lunático
  • O EQUIPO B CHARANGA TRADICIONAL
  • O Estraño caso do Dentista da Rúa Brasov
  • O MAGO NOEL
  • O Mago Paco
  • O NOSO LAR
  • O PUTO CORO DO EXÉRCITO FROILANISTA (P.C.E.F.)
  • O RECREO ANIMACIÓN
  • O SON DA FORNA
  • O SON DO RIO
  • O TRASNO TEATRO
  • O TREBÓN DOS XIDOS
  • O Trebón do Berbés
  • O bardo Abelardo
  • O baúl da tía Tola
  • O grupo de teatro non profesional “Salcedo Norte”
  • OBRADOIRO CÓMIC CORAL
  • OBRADOIRO DE ESTUDOS LOCAIS FERNANDO MONROY
  • ODAIKO E VANESA MUELA
  • OLGA
  • OLIVAS NEGRAS
  • ONTE E HOXE
  • ORFEON VECES GRAVES AROUSA
  • ORFEÓN MOAÑA
  • ORFEÓN POPULAR O COTO
  • ORQUESTA CLASICA DE VIGO
  • ORQUESTA DE CÁMARA DA ORQUESTA
  • ORQUESTA DE SAXOS DE REDONDELA
  • ORQUESTRA CLÁSICA GALEGA
  • ORQUESTRA DE ACORDEÓNS "CATAVENTOS" DO CCAR VALLADARES
  • ORQUESTRA DE PULSO E PÚA "AROUSA"
  • ORQUESTRA FILHARMÓNICA CIDADE DE PONTEVEDRA
  • ORQUESTRA SON DAS FLORES
  • ORQUESTRA XUVENIL STACCATO
  • OS CHANEIROS
  • OS CHARANGHAITOS
  • OS CONTOS DE PABLÍSIMO
  • OS CUNCHEIROS
  • OS DA FONTE DO FRADE
  • OS DE MARÍN
  • OS ESCARAVELLOS
  • OS FERVELLOS DO PÍO
  • OS FOLIEIROS
  • OS GAITEIROS DE PARDAVILA
  • OS GAITEIROS O CARBALLO DE SARDOMA
  • OS GALAICOS
  • OS KE HAI
  • OS LÓSTREGOS
  • OS MENINOS
  • OS NÁUFRAGOS TEATRO
  • OS PUTOS
  • OS QUEIMATASAS
  • OS RESIDUOS ATRACTIVAS
  • OS SALJARITEIROS
  • OS SILANDEIROS
  • OS TERRIBLES DE DONAS
  • OS TERRIBLES DE TOMIÑO
  • OS XARELIÑOS
  • OS XEITOSOS DA INSUA
  • OS XIRIFEIROS
  • Olga Abad
  • Olga Abad
  • Olodum do Coio
  • Omar Percussion Group
  • Opanige
  • Orfeón Mariñeiro do Berbés
  • Orfeón PONTIS VETERIS
  • Orquesta de Cámara Divertimento
  • Orquestra de Camarote
  • Orquestra infantil Kv2211
  • Orquestra infantil e xuvenil de Vigo Kv2211
  • Os Abrentes de Cerdedo
  • Os Afoutes do Canón de Pau
  • Os Alegres
  • Os Antigos Cruceiros
  • Os Demos da Petaca
  • Os Ferraias da Etea
  • Os Fervellos do Pío
  • Os Ghalos do Curral
  • Os John Deeres
  • Os Trasnos de Doade
  • Os Vacalouras
  • Os demos da petaca folk
  • Os deslinguados
  • Os feiticeiros
  • Other Game
  • PABLO VIDAL TRÍO
  • PACO BARREIRO
  • PACO NOGUEIRAS- C@nto contigo
  • PALLASOS EN REBELDÍA
  • PANDEIRETEIRAS TRALOVALO
  • PANDEREITEIRAS "A BUXAINA" DO CRAC DE CORUXO
  • PANDEREITEIRAS INFANTÍS "AS BUXAINIÑAS" DO CRAC DE CORUXO
  • PANDERETEIR@S BARCA DE LOMIL
  • PANDERETEIR@S ESTRALOQUE
  • PANDERETEIRAS "O CASTRO"
  • PANDERETEIRAS "SANTA CRISTINA DE VALEIXE"
  • PANDERETEIRAS A.C.D.DORNA
  • PANDERETEIRAS AS DO CARAVILLAS
  • PANDERETEIRAS ASOCIACION XUBILADOS E PENSIONISTAS DO GROVE
  • PANDERETEIRAS CHOQUEIRAS DE REDONDELA
  • PANDERETEIRAS DA A.C. NÓS DE SOBRADELO
  • PANDERETEIRAS DA CASA DO PATRON
  • PANDERETEIRAS DE TOUTON
  • PANDERETEIRAS DO LUSCO O FUSCO
  • PANDERETEIRAS DO MONTEBOI
  • PANDERETEIRAS DO ROCÍO
  • PANDERETEIRAS DO SOBREIRO
  • PANDERETEIRAS LEDICIA
  • PANDERETEIRAS MUIÑOS DO VENTO
  • PANDERETEIRAS PONTE DA PRATA
  • PANDERETEIRAS SERRA DO SUIDO
  • PANDERETEIRAS TERRA MEIGA
  • PANDERETEIRAS TRAZANTES
  • PANDERETEIRAS TREMELIQUE
  • PANDERETEIROS DA A.C. NÓS DE SOBRADELO
  • PANXOLIÑAS SURFING
  • PAPER´CINETICO
  • PAPORRUBIO
  • PARKINSON CANTO
  • PASITO
  • PATAGHULHOS
  • PATTY DIPHUSA
  • PATTY DIPHUSA
  • PAYASO POPÍN SHOW
  • PEDRA DA GARZA
  • PEDRAS DE CARTÓN
  • PEQUENA GRAN COMPAÑIA
  • PERCUSIONISTAS DA OCV
  • PESNARUA
  • PETER PUNK PALLASO
  • PEÑA XUNTANZA
  • PIRATAS DO LAGARES
  • PLAY BACK A FORNA
  • POLO CORREO DO VENTO
  • POPÍN PALOMERO - SHOW MÁXICO
  • PROXECTO CASCUDA
  • PULPIÑO VIASCÓN
  • Pablo Balseiro
  • Pablo Chichas
  • Pablo Lesuit
  • Pablo Méndez Performances
  • Pablo Vila
  • Pablo Vila y Los Tripulantes
  • Pakolas
  • Pakolas e Laura Romero
  • Pandeireteiras Ecos e Agarimos
  • Pandeireteiras LUS DE KEIKOA
  • Pandeireteiras Lembranzas da ría
  • Pandeireteiras Traspés
  • Pandeireteiros Traspés
  • Pandereteiras Algazara
  • Pandereteiras Cernellas de O Fiadeiro
  • Pandereteiras Foula
  • Pandereteiras Maruxaina
  • Pandereteiras Petis do Castromao
  • Pandereteiras Urdime
  • Pandereteiras da Agrupación Folclórica Trompos os Pes
  • Pandereteiras das Fontes
  • Pandereteiras de Lavadores
  • Papaventos
  • Paraíso Canto
  • Pavís Pavós
  • Pedras de papel
  • Pelica de Can
  • Percutu
  • Petanaporta teatro
  • Pillabands
  • Pintamonas Teatro
  • Polonio e Electra
  • Porta Aberta Teatro
  • Prim
  • Prima de Buxo
  • Punto y seguido
  • PÁNDEGA DAS TEIXUGUEIRAS
  • PÉ DE POTE
  • PÉREZ&FERNÁNDEZ
  • Píscore
  • QUINTETO AIRES DE TRALOVALO
  • QUINTETO CHARAVISCAS
  • QUINTETO DE METAIS RIBADUMIA
  • QUINTETO DE VENTO MADEIRA DA OCV
  • QUINTETO DE VENTO METAL DA OCV
  • QUINTETO GHAGHÁN
  • Que 2
  • R.S.LAGO .Poeta
  • RANCHO DE REIS DE RIOFRIO
  • RANCHO DE REIS DO CRAC DE CORUXO
  • RANCHO DE REIS PEDRA DA GARZA
  • RAQUEL QUEIZÁS
  • RASTROS
  • REBECA SANTOS
  • REBORDELOS
  • RED DUCK BLUES
  • REDRUM TEATRO
  • REGUEIFEIROS DE GALICIA
  • REMOL O'TORREIRO
  • RIAS BAIXAS GAITS FOLK
  • RILO & PENADIQUE
  • RIVEL ANIMACIÓN
  • ROGER DE FLOR E PEDRO MONTILLA
  • ROI BORRALLAS
  • ROI BORRALLAS
  • ROIBÉN O'TORREIRO
  • ROJO TELÓN
  • RONDALLA O MOSTEIRO DE PEXEGUEIRO - TUI
  • RONDALLA DA ASOCIACION DE VECIÑOS GALIÑEIRO DE VINCIOS
  • RONDALLA DA S.C.D.R. HELIOS DE BEMBRIVE
  • RONDALLA DO CCAR VALLADARES
  • RONDALLA DO CSCR DE BEADE
  • RONDALLA PEÑA FREIXO
  • RUDI DUDI
  • Rancho de Reis do Casco Vello
  • Rancho de Reis e Entroido A Feira
  • Reynier Aldana Trio
  • Ronco & Fol
  • Rondalla "O CASTRO"
  • Rondalla Santiago de Parada
  • Rondalla Sta. Eulalia
  • Rondalla do Centro Cultural A Merced de Chaín
  • Ruminantes
  • SABELA KING & THE HEARTBREAKERS
  • SADEO PANDERETEIRAS
  • SAFA DÜO
  • SAL DO TEATRO
  • SALGHARITAS
  • SANTI PREGO
  • SARABELA TEATRO
  • SAXOS
  • SEHIBA
  • SENFOL GAITEIROS
  • SERCIO RAMIREZ RINCON
  • SERGIO ARIEL
  • SEÑORA DJ
  • SIMPLEMENTE ENRICCO
  • SIN RESERVA ACÚSTICO
  • SKANDALDJ
  • SKARAJAZZ
  • SOALLEIRA DE DORRON
  • SOALLEIRA DE DORRON
  • SOLAINA
  • SOLISTAS ESCOLA DE MÚSICA MUNICIPAL DE VALGA
  • SON DAS CORBACEIRAS
  • SON DAS FERRIÑAS
  • SONS DO PETO
  • SORORAS
  • SU GARRIDO POMBO
  • SUE MORENO
  • SUEÑO DE CALÍOPE
  • SUGAR SKULLS
  • SUN IOU
  • SUSO VAAMONDE
  • Sacha na Horta
  • Samudra Trio
  • Samuel Moreno
  • San Rockers
  • Sara Casas
  • Sarao Producción & Animación
  • Sarao Producción & Animación
  • Satisfayers
  • Seisdedos Marionetas Tradicionais
  • Seitura
  • Seitura
  • Sekadra
  • Skanderani
  • Solimán pandeireteiras
  • SomosTerra
  • Somoza Trío
  • Sons da Pedreira
  • Sonsoles Penadique
  • Storrentos
  • Suán
  • Swing Du Monde
  • Swing On Stompers
  • SÖA
  • T.E.G. ANIMACION
  • TALLER DE TEATRO CLAMIDE
  • TANIA JUSTO
  • TANTO NOS TEN
  • TANXARINA
  • TARABELOS: CONTACONTOS E TÍTERES
  • TATARINA. ANIMACIÓN INFANTIL
  • TEATRO AVENTO PRODUCIÓNS
  • TEATRO CANDELAS
  • TEATRO DA RAMBOIA
  • TEATRO DAS ARAS
  • TEATRO DE NINGURES
  • TEATRO ESCOITADE
  • TEATRO FONTEVELLA
  • TEATRO GHAZAFELHOS
  • TEATRO KEPLER
  • TEATRO NO GARAXE
  • TEATRO XENIO
  • TEATRO Ó CUBO
  • TECELAN
  • TERAPIA DE GRUPO
  • TERRAE TRIO
  • THE BICHOS JAZZ BAND
  • THE FAIRY STORYTELLER
  • THE HENDERSONS
  • THE LÁKAZANS
  • THE MANUELES
  • THE SWINGING FLAMINGOS
  • THE TETAS' VAN
  • THE TURRE'S BAND
  • THE YOUNGERS
  • THREE ROOSTERS
  • TINO BAZ
  • TINTA DE FOL
  • TREBOADA ARROUTADA
  • TREBOADA DE GUILLÁN
  • TREBOADA DO LUSCO O FUSCO
  • TREBOADA LA BRAVESCA DE ESTAS
  • TREBOADA SAN CAMPIO DE LÓNXE
  • TREBOADA VIRXE DO ALIVIO
  • TRES TRISTES TIGRES
  • TRIBO DE LILITH
  • TRIO ARENA
  • TRIO ARMONIA
  • TRIO BAHIA
  • TRIO CLASICO
  • TRIO DIGITAL
  • TRIO DISTRITO 7
  • TRIO FOURIER
  • TRIO MUSICAL SENSACIÓN
  • TRIO SON DE CIES
  • TROPA DE TRAPO
  • TROULA ANIMACIÓN - MAXIA CÓMICA
  • TRUBISQUEIRA
  • TRÉBEDE
  • TRÍO DETRÉS
  • TRÍO MELODYANS
  • TRÓPICO DE GRELOS
  • TUROQVA
  • TUROQVA Folk
  • Take It Easy
  • Tango en Galicia
  • Teatro A Insua de Caldelas
  • Teatro de Sombras ( Alecrin Monicreques )
  • Teatro do Ar
  • Tecor Societário
  • TerraFIRME
  • The Karaoke Experience
  • The Lelli Kelly's
  • The Resaca´s
  • The Riggos
  • The Same
  • The Sexy Lefties
  • The Tremenders
  • The black fingers
  • Tincho Fernán
  • Toma de Terra
  • Tratum
  • Trikoloma
  • Trio La Clave
  • Trioceros
  • Troula Animación Infantil
  • Troula Animación S.L.
  • Truque Matruque
  • Trío Sabor Latino
  • TÍTERES ALAKRÁN
  • UNION MUSICAL DE VALLADARES
  • UNIÓN MUSICAL DE CORUXO
  • UNIÓN MUSICAL PONTELEDESMA
  • URBANO CABRERA
  • Unión Musical de Cabral
  • VAGOS
  • VAIA BANDA
  • VAN DIVULGACIÓN CULTURAL
  • VARIOPINTO
  • VEIRA DO RÍO
  • VERO RILO
  • VILAMARIACHI
  • VIRASONS
  • VOCES DA TERRA
  • VOLANDEIRA
  • VOLTA E DÁLLE
  • VOLTERETA E VOLVORETA
  • VUELTA Y MEDIA
  • Varacuncas
  • Vento Mareiro
  • Vento Mareiro forza 5
  • Vic & The Michaels Blues Band
  • Vicus Teatro
  • Viktor Flores
  • Vinderel
  • Viravolta Enredos
  • Viravolta títeres
  • Visions of Johanna
  • VÓRTICE ESCÉNICO
  • XAROPE TULÚ
  • XIADA GAITEIROS REFRESCANTES
  • XINGROS BIG BAND
  • XISTRA DE CORUXO
  • XOGANDO MIUDIÑO
  • XOGOS POPULARES
  • XOGOVIDEOFOTO
  • XOSE LIZ e PAULA GÓMEZ, DUO
  • XOSÉ DUARTE
  • Xan Leira
  • Xan Leira
  • XerMola
  • YAGO VAZQUEZ TRÍO
  • Yago Rodríguez Filmmaker
  • ZAIUS
  • ZASCANDÍS, TEATRO DE SOMBRAS
  • ZELTIA IREVIRE
  • ZURRUMALLA
  • a caixiña dos mistos
  • a tol
  • andainas
  • asociacion cultural banda de gaitas de paramos
  • asociacion cultural musical rondalla de pontellas
  • b.p.m
  • banda da escola de musica de Barro
  • banda de musica union musical de tenorio
  • banda escola union musical de tenorio
  • centro de danza Allegro
  • charanga charandonga
  • charanga os verbeneros
  • chosco voando
  • contAZ. Lengua de signos
  • coral asomamos
  • coro gli appassionati
  • gaitas " o carballo das cen polas"
  • grupo LEGAR MUSICA DE RAIZ
  • grupo de teatro malveiras
  • grupo folklórico Airiños de San Xulian
  • javissolla
  • o carballo das cen polas
  • orfeón condado paradanta
  • os contos do piano
  • recordos da nosa terra
  • recordos da nosa terra
  • recordos da nosa terra
  • retrato da lembranza
  • ÁRTIKA CÍA
  • Áureas