DEPOrte Escolas 2021-2022


"DEPOrte Escolas" é un programa deportivo gratuíto da Deputación de Pontevedra en colaboración e coordinación coas federacións deportivas para contribuír ao desenvolvemento e fomento da actividade deportiva en idade escolar.

Modalidades de "DEPOrte Escolas"

Atletismo, baloncesto, balonmán, judo, loita, patinaxe, piragüismo, rugby e taekwondo.

Nenas e nenos destinatarios

A única condición que tes que cumprir é ter moitas ganas de pasalo ben practicando a túa modalidade deportiva preferida.

As escolas estarán destinadas a nenas e nenos en idade escolar de toda a provincia de Pontevedra.

Busca a modalidade deportiva e as súas características técnicas e apúntate.

Formalización da inscrición

A solicitude de inscrición deberá realizarse preferentemente por medios electrónicos a través do formulario normalizado dispoñible na Sede electrónica da Deputación de Pontevedra (https://sede.depo.gal).

Para a presentación da inscrición, a Sede electrónica da Deputación de Pontevedra admite os certificados electrónicos do sistema Cl@ve, que contempla a utilización de sistemas de identificación baseados en claves concertadas (sistemas de usuario e contrasinal) e certificados electrónicos (incluído o DNIe).

Opcionalmente, poderá presentarse a inscrición de forma presencial en calquera dos lugares e rexistros establecidos na normativa reguladora do procedemento administrativo común.

Prazo de presentación de solicitudes

Abriranse dous prazos para a presentación de solicitudes:

  • 1.º prazo de presentación das solicitudes será de 10 días hábiles a partir do día seguinte ao da publicación desta convocatoria no Boletín Oficial da Provincia de Pontevedra (BOPPO 20/09/2021).
    Unha vez finalizado o prazo de inscrición poderanse consultar as listas na páxina web; a selección das prazas levarase a cabo por orde de rexistro de entrada.
  • 2.º prazo de presentación de solicitudes será desde o 1 de novembro ata o 1 de decembro.

Unha vez finalizado o prazo de inscrición poderanse consultar as listas na páxina web.

Comezo das "DEPOrte Escolas"

As "DEPOrte Escolas" comezarán a partir do luns 18 de outubro no día e no horario correspondente a cada escola, agás a escola de piragüismo.

Lista de persoas admitidas

Busca a modalidade deportiva e apúntate

MODALIDADE CONCELLO LUGAR HORARIO
ATLETISMO A GUARDA Pavillón CEIP Manuel Rodríguez Sande Venres de 16:30 a 18:00 h (nados entre 2007 e 2016)
ATLETISMO PONTEVEDRA Centro Galego de Tecnificación Deportiva (1) Venres de 17:00 a 18:00 h (nados entre 2011 e 2014)
ATLETISMO PONTEVEDRA Centro Galego de Tecnificación Deportiva (2) Venres de 18:00 a 19:00 h (nados entre 2007 e 2010)
ATLETISMO TOMIÑO Pavillón de A Carballa Venres de 19:00 a 20:30 h (nados entre 2007 e 2016)
BALONCESTO A GUARDA Pavillón IES A Sangriña Xoves, de 17:00 a 19:00 h (nados do 2010 ó 2013)
BALONCESTO AS NEVES Pavillón CEIP "As Neves" Venres, de 13:45 a 15:45 h (nados do 2010 ó 2013)
BALONCESTO CATOIRA Pavillón Municipal de Catoira Martes, de 16:00 a 18:00 h (nados do 2010 ó 2013)
BALONCESTO GONDOMAR Pavillón Berbabé Costas de Miranda  Martes e xoves, de 17:00 a 18:00 h (nados do 2010 ó 2013)
BALONCESTO MORAÑA Pavillón Municipal de deportes CPI de Santa Lucía Martes e xoves, de 15:00 a 16:00 h (nados do 2010 ó 2013)
BALONMÁN A CAÑIZA PAVILLÓN DO CPI DA CAÑIZA (1) Martes, de 15:15 a 16:30 h (nados do 2015 ó 2017)
BALONMÁN A CAÑIZA PAVILLÓN DO CPI DA CAÑIZA (2) Mércores, de 15:15 a 16:30 h (nados do 2013 ó 2014)
BALONMÁN A CAÑIZA PAVILLÓN DO CPI DA CAÑIZA (3) Xoves, de 15:15 a 16:30 h (nados do 2015 ó 2016)
BALONMÁN A CAÑIZA PAVILLÓN DO CPI DA CAÑIZA (4) Venres, de 15:15 a 16:30 h (nados do 2013 ó 2014)
BALONMÁN A CAÑIZA PAVILLÓN MUNICIPAL DA CAÑIZA (1) Martes, de 15:15 a 16:30 h (nados do 2011 ó 2017)
BALONMÁN A CAÑIZA PAVILLÓN MUNICIPAL DA CAÑIZA (2) Mércores, de 15:15 a 16:30 h (nados do 2011 ó 2012)
BALONMÁN A CAÑIZA PAVILLÓN MUNICIPAL DA CAÑIZA (3) Xoves, de 15:15 a 16:30 h (nados do 2011 ó 2012)
BALONMÁN A CAÑIZA PAVILLÓN MUNICIPAL DA CAÑIZA (4) Venres, de 15:15 a 16:30 h (nados do 2011 ó 2012)
BALONMÁN A CAÑIZA PAVILLÓN MUNICIPAL DA CAÑIZA (5) Martes, de 16:30 a 17:30 h (nados do 2009 ó 2010)
BALONMÁN A CAÑIZA PAVILLÓN MUNICIPAL DA CAÑIZA (6) Mércores, de 16:30 a 17:30 h (nados do 2009 ó 2010)
BALONMÁN A CAÑIZA PAVILLÓN MUNICIPAL DA CAÑIZA (7) Xoves, de 16:30 a 17:30 h (nados do 2009 ó 2010)
BALONMÁN A CAÑIZA PAVILLÓN MUNICIPAL DA CAÑIZA (8) Venres, de 16:30 a 17:30 h (nados do 2009 ó 2010)
BALONMÁN A GUARDA CEIP MANUEL RODRIGUES SINDE Xoves, de 16:00 A 17:00 h (nados do 2008 ó 2015)
BALONMÁN A GUARDA COLEGIO SAN JOSE HERMANAS CARMELITAS Venres, de 15:30 A 16:30 h (nados do 2008 ó 2015)
BALONMÁN A GUARDA PAVILLÓN MUNICIPAL DE LA SANGRIÑA Martes, de 15:30 A 17:00 h (nados do 2008 ó 2015)
BALONMÁN BUEU PAVILLÓN PABLO HERBELLO BUEU (1) Mércores, de 16:30 a 17:30 h (nados do 2015 ó 2017)
BALONMÁN BUEU PAVILLÓN PABLO HERBELLO BUEU (2) Venres, de 16:30 a 17:30 h (nados do 2015 ó 2017)
BALONMÁN BUEU PAVILLÓN PABLO HERBELLO BUEU (sala) (1) Mércores, de 17:30 a 18:30 h (nados do 2015 ó 2017)
BALONMÁN BUEU PAVILLÓN PABLO HERBELLO BUEU (sala) (2) Venres, de 17:30 a 18:30 h (nados do 2012 ó 2014)
BALONMÁN CANGAS CEIP A Rua (1) Mércores, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2010 ó 2011)
BALONMÁN CANGAS CEIP A Rua (2) Mércores, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2012 ó 2015)
BALONMÁN CANGAS CEIP Cangas  Mércores, de 17:00 a 18:00 h (nados do 2010 ó 2015)
BALONMÁN CANGAS CEIP Castrillón (1) Luns, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2010 ó 2011)
BALONMÁN CANGAS CEIP Castrillón (2) Luns, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2012 ó 2015)
BALONMÁN CANGAS CEIP Hio (1) Xoves, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2010 ó 2015)
BALONMÁN CANGAS Pavillón Municipal O Gatañal Luns, de 19:00 - 20:00 h ( 2010 -2011)
BALONMÁN CANGAS Pavillón Municipal O Gatañal Luns, de 19:00 - 20:00 h ( 2012 -2015)
BALONMÁN CANGAS Pavillón Municipal O Gatañal Martes, de 16:00 - 17:00 h ( 2010 -2011)
BALONMÁN CANGAS Pavillón Municipal O Gatañal Martes, de 16:00 - 17:00 h ( 2012 -2015)
BALONMÁN CANGAS Pavillón Municipal O Gatañal Martes, de 19:00 - 20:00 h ( 2008 -2009)
BALONMÁN CANGAS Pavillón Municipal O Gatañal Miércoles, de 19:00 - 20:00 h ( 2008 -2009)
BALONMÁN CANGAS Pavillón Municipal O Gatañal Xoves, de 16:00 - 17:00 h ( 2010 -2015)
BALONMÁN CANGAS Pavillón IES María Soliño Luns, de 19:00 - 20:00 h (2008-2009)
BALONMÁN CANGAS Pavillón IES María Soliño Luns, de 17:30 - 18:30 h (2010-2011)
BALONMÁN CANGAS Pavillón IES María Soliño Mércores, de 18:00 - 19:00 h (2010-2011)
BALONMÁN CANGAS Pavillón IES María Soliño Mércores, de 19:00 - 20:00 h (2008-2009)
BALONMÁN CANGAS CEIP San Roque (1) Luns, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2010 ó 2015)
BALONMÁN CANGAS CEIP San Roque (1) Luns, de 18:00 a 19:00 h (nados do 2012 ó 2015)
BALONMÁN CANGAS CEIP San Roque (2) Mércores, de 18:00 a 19:00 h (nados do 2012 ó 2015)
BALONMÁN CANGAS CEIP San Roque (2) Venres, de 17:30 a 18:30 h (nados do 2012 ó 2015)
BALONMÁN CANGAS CEIP San Roque (2) Venres, de 17:30 a 18:30 h (nados do 2010 ó 2011)
BALONMÁN CANGAS CPR Compañía de María  Xoves, de 17:00 a 18:00 h (nados do 2010 ó 2015)
BALONMÁN CANGAS CPR Eduardo Pondal (1) Venres, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2010 ó 2011)
BALONMÁN CANGAS CPR Eduardo Pondal (2) Venres, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2012 ó 2013)
BALONMÁN CANGAS - ALDÁN CPR Sagrada Familia Martes, de 16:30 a 17:30 h (nados do 2010 ó 2015)
BALONMÁN GONDOMAR Pav. Mpal. Bernabé  Costas de Miranda Mércores, de 18:00 a 19:00 h (nados do 2005 ó 2012)
BALONMÁN GONDOMAR Pav. Mpal. Bernabé  Costas de Miranda Venres, de 18:00 a 19:00 h (nados do 2005 ó 2016)
BALONMÁN LALÍN LALÍN ARENA (1) Martes, de 16.30.17.30 h (nados do 2007 ó 2008)
BALONMÁN LALÍN LALÍN ARENA (2) Luns, de 19.00-20.00 h (nados do 2007 ó 2008)
BALONMÁN LALÍN LALÍN ARENA (3) Martes, de 19.00-20.00 h (nados do 2009 ó 2010)
BALONMÁN LALÍN LALÍN ARENA P1 (1) Martes, de 18.00-19.00 h (nados do 2009 ó 2010)
BALONMÁN LALÍN LALÍN ARENA P1 (2) Xoves, de 18.00-19.00 h (nados do 2011 ó 2013)
BALONMÁN LALÍN LALÍN ARENA P2 (1) Martes, de 18.00-19.00 h (nados do 2009 ó 2010)
BALONMÁN LALÍN LALÍN ARENA P2 (2) Xoves, de 18.00-19.00 h (nados do 2011 ó 2013)
BALONMÁN LALÍN PAVILLÓN MUNICIPAL P1 Xoves, de 18.00-19.00 h (nados do 2011 ó 2013)
BALONMÁN LALÍN PAVILLÓN MUNICIPAL P2 Xoves, de 18.00-19.00 h (nados do 2011 ó 2013)
BALONMÁN MEAÑO Pavillón Coirón Pista 1 (1) Luns, de 17:00 a 18:30 h (nados do 2011 ó 2015)
BALONMÁN MEAÑO Pavillón Coirón Pista 1 (2) Martes, de 17:00 a 18:30 h (nados do 2009 ó 2010)
BALONMÁN MEAÑO Pavillón Coirón Pista 1 (3) Mércores, de 17:00 a 18:30 h (nados do 2011 ó 2015)
BALONMÁN MEAÑO Pavillón Coirón Pista 1 (4) Xoves, de 17:00 a 18:30 h (nados do 2009 ó 2010)
BALONMÁN MEAÑO Pavillón Coirón Pista 1 (5) Viernes, de 17:00 a 18:30 h (nados do 2009 ó 2010)
BALONMÁN MEAÑO Pavillón Coirón Pista 2 (1) Luns, de 17:30 a 19:00 h (nados do 2007 ó 2008)
BALONMÁN MEAÑO Pavillón Coirón Pista 2 (2) Martes, de 17:30 a 19:00 h (nados do 2007 ó 2008)
BALONMÁN MEAÑO Pavillón Coirón Pista 2 (3) Mércores, de 17:30 a 19:00 h (nados do 2007 ó 2008)
BALONMÁN MEAÑO Pavillón Coirón Pista 2 (4) Xoves, de 17:30 a 19:00 h (nados do 2007 ó 2008)
BALONMÁN MEAÑO Pavillón Coirón Pista 2 (5) Viernes, de 17:30 a 19:00 h (nados do 2007 ó 2008)
BALONMÁN MOAÑA Pavillón O Rosal (1) Martes, de 16:00h a 17:00h (nados do 2013 ó 2015)
BALONMÁN MOAÑA Pavillón O Rosal (2) Xoves, de 16:00h a 17:00h (nados do 2013 ó 2015)
BALONMÁN MOAÑA Pavillón O Rosal-2 (1) Martes, de 16:00h a 17:00h (nados do 2008 ó 2012)
BALONMÁN MOAÑA Pavillón O Rosal-2 (2) Xoves, de 16:00h a 17:00h (nados do 2008 ó 2012)
BALONMÁN MOS PAVILLON DE SANGUIÑEDA (1) Luns, de 16:00 a 18:00 h (nados do 2010 ó 2014)
BALONMÁN MOS PAVILLON DE SANGUIÑEDA (2) Martes, De 17:00 A 18:00 h (nados do 2010 ó 2014)
BALONMÁN MOS PAVILLON DE SANGUIÑEDA (3) Xoves, de 17:00 A 18:00 h (nados do 2010 ó 2014)
BALONMÁN MOS PAVILLON DE SANGUIÑEDA (4) Venres, de 16:00 a 18:00 h (nados do 2010 ó 2014)
BALONMÁN NIGRÁN Pavillón Xurxo Otero - Panxón Martes, de 16:00 a 17:30 (Dende 2008 a 2015)
BALONMÁN NIGRÁN Pavillón Xurxo Otero - Panxón Venres, de 16:00 a 17:30 (Dende 2008 a 2015)
BALONMÁN O GROVE Pavillón Monte da Vila (1) Luns, de 16:15 a 17:30 h (nados do 2009 ó 2010)
BALONMÁN O GROVE Pavillón Monte da Vila (2) Luns, de 17:45 a 19:00 h (nados do 2007 ó 2008)
BALONMÁN O GROVE Pavillón Monte da Vila (3) Martes, de 16:30 a 17: 45h (nados do 2011 ó 2013)
BALONMÁN O GROVE Pavillón Monte da Vila (4) Mércores, de 16:15 a 17:30 h (nados do 2009 ó 2010)
BALONMÁN O GROVE Pavillón Monte da Vila (5) Mércores, de 17:45 a 19:00 h (nados do 2007 ó 2008)
BALONMÁN O GROVE Pavillón Monte da Vila (6) Xoves, de 16:30 a 17: 45h (nados do 2011 ó 2013)
BALONMÁN O ROSAL Pavillón Mpal. De O Rosal Mércores, de 16:30 a 17:30 h (nados do 2008 ó 2015)
BALONMÁN OIA CEIP MESTRE MANUEL GARCIA Luns, de 15:30 A 17:00 h (nados do 2008 ó 2015)
BALONMÁN POIO CEIP ISIDORA RIESTRA (1) Martes, de 16:30 - 17:30 h (nados do 2013 ó 2016) 
BALONMÁN POIO CEIP ISIDORA RIESTRA (2) Xoves, de 16:30 - 17:30 h (nados do 2010 ó 2012) 
BALONMÁN POIO CEIP VIÑAS (1) Mércores, de 16:30 - 17:30 h (nados do 2013 ó 2016)
BALONMÁN POIO CEIP VIÑAS (2) Venres, de 16:30 - 17:30 h (nados do 2010 ó 2012)
BALONMÁN POIO IES POIO Venres, de 17:00 - 18:00 h (nados do 2006 ó 2009)
BALONMÁN PONTEVEDRA CEIP LOURIDO (1) Mércores, de 17:00 - 18:00 h (nados do 2013 ó 2016) 
BALONMÁN PONTEVEDRA CEIP LOURIDO (2) Venres, de 17:00 - 18:00 h (nados do 2010 ó 2012) 
BALONMÁN PONTEVEDRA PAVILLÓN MULTIUSOS A XUNQUEIRA (1) Martes, de 16:30h/17:30h (nados do 2009 ó 2011)
BALONMÁN PONTEVEDRA PAVILLÓN MULTIUSOS A XUNQUEIRA (3) Xoves, de 16:30h/17:30h (nados do 2009 ó 2011)
BALONMÁN PONTEVEDRA PAVILLÓN MUNICIPAL  Xoves, de 16:30h/17:30h (nados do 2012 ó 2015)
BALONMÁN PONTEVEDRA PAVILLÓN LEREZ (1) Mércores, de 17:30 - 18:30 h (nados do 2013 ó 2016)
BALONMÁN PONTEVEDRA PAVILLÓN LEREZ (2) Xoves, de 17:30 - 18:30 h (nados do 2010 ó 2012)
BALONMÁN PORRIÑO PAVILLÓN CEIP FERNANDEZ LOPEZ Mércores, de 16:00 a 17:00 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN MOS Pabellón Soledad Castro Mércores, de 15:45 - 16:45 (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN MOS Pabellón Patricia Martínez Venres, de 16:00 a 17:00 (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN MOS Pabellón de Sanguiñeda Mércores, de 17:15 - 18:15 (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN MOS Pabellón de Atín Luns, de 16:00 - 17:00 (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN PORRIÑO POL. MUNCIPAL DE PORRIÑO (1) Martes, De 17:00 A 18:00 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN PORRIÑO POL. MUNCIPAL DE PORRIÑO (2) Xoves, de 16:00 A 17:00 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN REDONDELA A Bombonera (1) Luns, de 16:00 a 17:30 h (nados do 2012 ó 2015)
BALONMÁN REDONDELA A Bombonera (2) Luns, de 16:00 a 17:30 h (nados do 2009 ó 2011)
BALONMÁN REDONDELA A Bombonera (2) Mércores, de 16:00 a 17:30 h (nados do 2009 ó 2011)
BALONMÁN REDONDELA A Bombonera (2) Mércores, de 16:00 a 17:30 h (nados do 2012 ó 2015)
BALONMÁN REDONDELA COLEXIO ANGOREN Luns, de 17:00-18:00 h (de 6 a 12 anos)
BALONMÁN REDONDELA COLEXIO IGREXA Mércores, de 16:00-17:00 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN REDONDELA ESCOLAS DEPORTIVAS BM CHAPELA (1) Xoves, de 17:00-18:00 h (de 4 a 6 anos)
BALONMÁN REDONDELA ESCOLAS DEPORTIVAS BM CHAPELA (2) Xoves, de 18:00-19:00 h (de 7 a 9 anos)
BALONMÁN REDONDELA Pavillón CEIP Reboreda  Mércores, de 16:00 a 17:30 h (nados do 2008 ó 2011)
BALONMÁN RODEIRO Pavillón Municipal de Rodeiro (1) Martes, de 16:30 a 17:30h (nados do 2012 ó 2015)
BALONMÁN RODEIRO Pavillón Municipal de Rodeiro (2) Martes, de 17:30 a 18:30h (nados do 2012 ó 2015)
BALONMÁN RODEIRO Pavillón Municipal de Rodeiro (3) Xoves, de 19:00 a 20:00h (nados do 2009 ó 2011)
BALONMÁN RODEIRO Pavillón Municipal de Rodeiro (4) Venres, de 14:00 a 15:00h (nados no 2009)
BALONMÁN TOMIÑO PAVILLÓN MUNICIPAL DE GOIAN Mércores, de 16:00 a 17:00 (2008 a 2015)
BALONMÁN TOMIÑO PAVILLÓN MUNICIPAL DE GOIAN Mércores, de 17:00 a 18:00 h (nados do 2006 ó 2014)
BALONMÁN TOMIÑO PAVILLÓN DE BARRANTES Xoves, de 16:10-17:10 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN TOMIÑO PAVILLÓN MULTIUSOS CEIP DE SOBRADA Venres, de 16-17 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN TOMIÑO POLIDEPORTIVO DE TEBRA Mércores, de 16-17 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN TUI PAVILLÓN NUEVO DE TUI (4) Mércores, de 16:00 -17:00 h (de 5 a 12 años)
BALONMÁN TUI PAVILLÓN NUEVO DE TUI (3) Xoves, de 16-17 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN TUI PAVILLÓN DO CEIP DE GUILALREI Mércores, de 16-17 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN TUI PAVILLÓN DO CEIP DE RANDUFE Xoves, de 16-17 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN TUI PAVILLÓN DO CEIP MARISTAS Mércores de 16-17 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN TUI PAVILLÓN DO CEIP REBORDÁNS Xoves, de 16-17 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN TUI PAVILLÓN DO CEP DE CALDELAS  Xoves, de 16-17:30 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN TUI PAVILLÓN NUEVO DE TUI (1) Xoves, de 16-17 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN TUI PAVILLÓN NUEVO DE TUI (2) Xoves, de 16-17 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN VIGO CEIP A Paz Tintureira Venres, e 17:00 a 18:00 h (nados do 2009 ó 2013)
BALONMÁN VIGO CEIP Chans Bembrive Xoves, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2009 ó 2013)
BALONMÁN VIGO CEIP Lope de Vega (1) Venres, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2009 ó 2011)
BALONMÁN VIGO Pavillón de Lavadores Luns, de 17:00 - 18:00 (2012-2015)
BALONMÁN VIGO Pavillón de Lavadores Mércores, de 17:00 - 18:00 (2009-2011)
BALONMÁN VIGO CEIP Lope de Vega (2) Venres, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2012 ó 2015)
BALONMÁN VIGO CEIP Mestres Goldar Mércores, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2009 ó 2013)
BALONMÁN VIGO CEIP O Pombal Venres, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2009 ó 2011)
BALONMÁN VIGO CEIP O Pombal Venres, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2012 ó 2015)
BALONMÁN VIGO CEIP Valle-Inclan Martes, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2009 ó 2013)
BALONMÁN VIGO COLEXIO BOUZA BREY Martes, de 16:00-17:00 h (de 5 a 11 anos)
BALONMÁN VIGO Colexio Carballal (1) Luns, de 16:00 – 16:45 h (nados do 2012 ó 2016)
BALONMÁN VIGO Colexio Carballal (2) Luns, de 17:00 – 17:45 h (nados do 2008 ó 2011)
BALONMÁN VIGO COLEXIO FRIAN Xoves, de 17:00-18:00 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN VIGO COLEXIO PARAIXAL Luns, de 16:00-17:00 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN VIGO COLEXIO RIA DE VIGO Mércores, de 15:30-16:30 h (de 5 a 8 anos)
BALONMÁN VIGO COLEXIO RIA DE VIGO Mércores, de 15:30-16:30 h (de 9 a 12 anos)
BALONMÁN VIGO Colexio Santa Marina (1) Mércores, de 16:00 – 16:45 h (nados do 2012 ó 2016)
BALONMÁN VIGO Colexio Santa Marina (2) Mércores, de 17:00 – 17:45 h (nados do 2008 ó 2011)
BALONMÁN VIGO COLEXIO SANTA TEGRA Venres, de 16:00-17:00 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN VIGO Colexio Sta. Cristina Martes, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2009 ó 2011)
BALONMÁN VIGO Colexio Sta. Cristina Martes, de 16:00 a 17:00 h (nados do 2012 ó 2015)
BALONMÁN VIGO COLEXIO VICENTE RISCO Venres, de 16:00-17:00 h (de 6 a 12 anos)
BALONMÁN VIGO POSUMUS Martes, de 16:30-17:30 h (de 5 a 12 anos)
BALONMÁN VILABOA COLEXIO RIO MAIOR (VILABOA) Venres, de 17:00-18:00 h (de 6 a 12 anos)
BALONMÁN VILAGARCÍA DE AROUSA PAVILLÓN COLEXIO DE CARRIL (1) Luns, de 16:00 a 17:30h (nados do 2012 ó 2017)
BALONMÁN VILAGARCÍA DE AROUSA PAVILLÓN COLEXIO DE CARRIL (2) Mércores, de 16:00 a 17:00h (nados do 2012 ó 2017)
BALONMÁN VILAGARCÍA DE AROUSA PAVILLÓN COLEXIO DE CARRIL (3) Mércores, de 17:00 a 18:00h (nados do 2008 ó 2011)
BALONMÁN VILAGARCÍA DE AROUSA PAVILLÓN COLEXIO DE CARRIL (4) Xoves, de 16:00 a 17:30h (nados do 2008 ó 2011)
JUDO BAIONA  CEIP BELESAR (2) Xoves de 15:00 a 16:00 (de 8 a 16 anos)
JUDO BAIONA CEIP BELESAR (1) Martes de 15:00 a 16:00 (de 6 a 8 anos)
JUDO BAIONA Pavillón POLIDEPORTIVO (1) Mércores e Venres de 15:50 a 16:40 ( de 6 a 8 anos)
JUDO BAIONA Pavillón POLIDEPORTIVO (2) Mércores e Venres de 16:50 a 17:40 (de 8 a 16 años)
JUDO GONDOMAR Pavillón POLIDEPORTIVO (1) Venres de 16:00 a 16:45 ( de 6 a 10 anos)
JUDO GONDOMAR Pavillón POLIDEPORTIVO (2) Venres de 17:00 a 18:00 ( de 10 a 16 anos) 
JUDO MORAÑA  CEIP SANTA LUCIA (1) Xoves de 16:00 a 16:45 (de 6 a 10 anos)
JUDO MORAÑA  CEIP SANTA LUCIA (2) Xoves de 17:00 a 17:45 ( de 10 a 16 anos anos)
JUDO OIA CEIP M. M. GARCÍA Xoves de 15:45 a 17:15 (de 6 a 12 anos)
JUDO PONTEAREAS INS VAL DO TEA (1) Luns de 17:30 a 18:15 y Mércores de 17:00 a 17:45 (de 6 a 9 anos)
JUDO PONTEAREAS INS VAL DO TEA (2) Luns de 18:30 a 19:30 y Mércores de 18:00 a 19:00 (de 9 a 16 anos)
JUDO PONTEVEDRA C. INFANTIL PRINCIPE FELIPE (1) Luns e Mércores  de 16:00 a 16:45 (de 6 a 9 anos)
JUDO PONTEVEDRA C. INFANTIL PRINCIPE FELIPE (2) Luns e Mércores de 17:00 a 18:00 ( de 9 a 16 anos)
JUDO REDONDELA CEIP LAREDO -CHAPELA Mércores de 16.00 a 17.00 (de 6 a 12 anos)
JUDO RIBADUMIA  EIP JULIA BECERREA (1) Martes e Xoves de 16:15 a 17:00 (de 6 a 9 anos)
JUDO RIBADUMIA CEIP JULIA BECERREA (2) Martes e Xoves de 17:15 a 18:00 (de 9 a 16 anos)
JUDO TOMIÑO Pavillón POLIDEPORTIVO Goián (1) Venres de 17:00 a 17:50 (de 6 a 8 anos)
JUDO TOMIÑO Pavillón POLIDEPORTIVO Goián (2) Venres de 18:00 a 18:50 (de 8 a 16 anos)
JUDO VALGA Pavillón POLIDEPORTIVO (1) Martes de 16:00 a 16:45 (de 6 a 8 anos)
JUDO VALGA Pavillón POLIDEPORTIVO (2) Martes de 17:00 a 17:45 (de 8 a 16 anos)
JUDO VIGO Asociación cultural deportiva CANDEAN (1) Luns de 18:00 a 18:45 (de 6 a 8 anos) 
JUDO VIGO Asociación cultural deportiva CANDEAN (2) Luns de 19:00 a 19:45 (de 8 a 16 anos)
JUDO VIGO Asociación cultural deportiva CANDEAN (3) Venres de 16:00 a 16:45 (de 8 a 16 anos)
JUDO VIGO Asociación cultural deportiva CANDEAN (4) Venres de 17:00 a 17:45 (de 6 a 8 anos)
LOITA BAIONA CEIP SABARIS Mércores, de 16:00 a 17:00 h (de 6 a 12 anos)
LOITA BUEU PAVILLÓN MUNICIPAL PABLO HERBELLO (1) Venres de 17:30 a 18:30 h (de 6 a 16 anos)
LOITA BUEU PAVILLÓN MUNICIPAL PABLO HERBELLO (2) Sábado de 11:00 a 12:00 h (de 6 a 16 anos)
LOITA ESTRADA CLUB A CAMBADELA Luns, de 18:00 a 19:00 h (de 6 a 16 anos)
LOITA PONTEVEDRA C.G.T.D. DE PONTEVEDRA Sábados, de 12:00 a 13:00 h (de 6 a 16 anos)
LOITA VIGO AAVV PARDAVILA (1) Luns, de 19:00 a 20:00 h (de 6 a 16 anos)
LOITA VIGO AAVV PARDAVILA (2) Martes ou Xoves, de 16:30 a 17:30 h (de 6 a 16 anos)
LOITA VIGO AAVV PARDAVILA (3) Mércores, de 19:00 a 20:00 h (de 6 a 16 anos)
LOITA VIGO PAVILLÓN MUNICIPAL DE COIA (1) Luns, de 19:00 a 20:00 h (de 6 a 16 anos)
LOITA VIGO PAVILLÓN MUNICIPAL DE COIA (2) Venres, de 19:00 a 20:00 h (de 6 a 16 anos)
LOITA VILA DE CRUCES XIMNASIO MUNICIPAL DE VILA DE CRUCES (1) Mércores, de 17:00 a 18:00 h (de 6 a 12 anos)
LOITA VILA DE CRUCES XIMNASIO MUNICIPAL DE VILA DE CRUCES (2) Mércores, de 18:00 a 19:00 h (de 13 a 16 anos)
PATINAXE A GUARDA Colexio Manuel Rodríguez Sinde Venres, de 18:30 a 19:30 h (nados do 2004 ó 2015)
PATINAXE FORCAREI Pavillón Municipal Forcarei Xoves, de 17:15 a 18:15 h (nados do 2004 ó 2015)
PATINAXE FORCAREI-SOUTELO DE MONTES Pavillón Municipal Soutelo Xoves, de 18:45 a 19:45 h (nados do 2004 ó 2015)
PATINAXE GONDOMAR Pavillón Municipal Gondomar (1) Mércores, de 16:00 a 16:45 h (nados do 2014 ó 2015)
PATINAXE GONDOMAR Pavillón Municipal Gondomar (2) Mércores, de 16:45 a 17:30 h (nados do 2012 ó 2013)
PATINAXE GONDOMAR Pavillón Municipal Gondomar (3) Mércores, de 17:30 a 18:15 h (nados do 2010 ó 2011)
PATINAXE GONDOMAR Pavillón Municipal Gondomar (4) Mércores, de 18:15 a 19:00 h (nados do 2007 ó 2009)
PATINAXE GONDOMAR Pavillón Municipal Gondomar (5) Mércores, de 19:00 a 19:45 h (nados do 2004 ó 2006)
PATINAXE MORAÑA Pavillón CPI Santa Lucía (1) Mércores, de 17:00 a 18:00 h (nados do 2009 ó 2015)
PATINAXE MORAÑA Pavillón CPI Santa Lucía (2) Mércores, de 18:15 a 19:15 h (nados do 2004 ó 2008)
PATINAXE PAZOS DE BORBÉN  Pavillón Municipal Pazos de Borbén Mércores, de 15:30 a 16:30 h (nados de 2004 ó 2015)
PATINAXE PONTEVEDRA Pavillón Príncipe Felipe (1) Mércores, de 17:00 a 17:45 h (nados do 2013 ó 2015)
PATINAXE PONTEVEDRA Pavillón Príncipe Felipe (2) Mércores, de 17:45 a 18:30 h (nados do 2010 ó 2012)
PATINAXE PONTEVEDRA Pavillón Príncipe Felipe (3) Mércores, de 18:30 a 19:15 h (nados do 2007 ó 2009)
PATINAXE PONTEVEDRA Pavillón Príncipe Felipe (4) Mércores, de 19:15 a 20:00 h (nados do 2004 ó 2006)
PATINAXE RIBADUMIA Pavillón Municipal Sisan (1) Mércores, de 18:30 a 19:15 h (nados do 2012 ó 2015)
PATINAXE RIBADUMIA Pavillón Municipal Sisan (2) Mércores, de 19:15 a 22:00 h (nados do 2008 ó 2011)
PATINAXE RIBADUMIA Pavillón Municipal Sisan (3) Mércores, de 20:00 a 20:45 h (nados do 2004 ó 2007)
PATINAXE TOMIÑO Pavillón da Carballa (1) Xoves, de 16:00 a 16:55 h (nados do 2011 ó 2015)
PATINAXE TOMIÑO Pavillón da Carballa (2) Xoves, de 17:00 a 17:55 h (nados do 2007 ó 2010)
PATINAXE TOMIÑO Pavillón da Carballa (3) Xoves, de 18:00 a 18:55 h (nados do 2004 ó 2007)
PATINAXE TOMIÑO-GOIÁN Pavillón Municipal Goián (1) Martes, de 18:30 a 19:15 h (nados do 2009 ó 2015)
PATINAXE TOMIÑO-GOIÁN Pavillón Municipal Goián (2) Martes, de 19:15 a 20:00 h (nados do 2004 ó 2008)
PATINAXE VALGA Pavillón Municipal (1) Mércores, de 17:00 a 17:45 h (nados do 2013 ó 2015)
PATINAXE VALGA Pavillón Municipal (2) Mércores, de 17:45 a 18:30 h (nados do 2010 ó 2012)
PATINAXE VALGA Pavillón Municipal (3) Mércores, de 18:30 a 19:15 h (nados do 2007 ó 2009)
PATINAXE VALGA Pavillón Municipal (4) Mércores, de 19:15 a 20:00 h (nados do 2004 ó 2006)
PIRAGÜISMO A ILLA DE AROUSA Club de piragüismo Illa de Arousa De Luns a Venres, de 10:00 a 13:00 h e de 16:00 a 20:00 h - Sábados de 10:00 a 13:00 h
PIRAGÜISMO CAMBADOS Club Piragüismo Cambados  Martes e venres, de 16:00 a 20:00 h
PIRAGÜISMO CANGAS Club de Mar Ría de Aldán Luns, de 16:30 a 18:30 h
PIRAGÜISMO CANGAS Real Club Náutico Rodeira Sábados, de 16:00 a 18:00 h
PIRAGÜISMO CATOIRA Club As Torres-Romaría Vikinga Sábados, de 17:00 a 19:00 h
PIRAGÜISMO MARÍN Club Marítimo Tambo Sábados, de 10:00 a 13:00 h - Domingos, de 10:00 a 13:00 h
PIRAGÜISMO MONDARIZ Club Tea de Mondariz Martes, de 17:00 a 19:00 h - Xoves, de 17:00 a 19:00 h
PIRAGÜISMO O GROVE CMDC Breogán Xoves, de 17:00 a 19:00 h
PIRAGÜISMO POIO Club de piragüismo Poio-Conservas Pescamar Martes, de 17:45 a 19:15 h
PIRAGÜISMO POIO Club Escola Maritima Combarro Sábado, de 11:00 a 13:00 h
PIRAGÜISMO PONTECESURES Club Náutico Pontecesures Sábados, de 17:00 a 18:30 h
PIRAGÜISMO PONTEVEDRA Club Naval de Pontevedra Sábados, de 10:30 a 12:00 h
PIRAGÜISMO PONTEVEDRA Club Piragüismo Verducido  Sábados, de 11:00 a 13:00 h
PIRAGÜISMO PONTEVEDRA Club Río Verdugo (Ponte Sampaio) Mércores, de 16:30 a 18:00 h
PIRAGÜISMO PONTEVEDRA Escola de piragüismo Ciudad de Pontevedra Luns, de 17:00 a 18:30 h
PIRAGÜISMO RIBADUMIA Club Náutico O Muiño Mércores de 18:00 a 19:00 h - Venres, de 18:00 a 19:00 h
PIRAGÜISMO SANXENXO Club de Piragüismo C.P. Portonovo Martes e xoves, de 17:00 a 19:00 h - Sábados, de 10:30 a 13:00 h
PIRAGÜISMO TOMIÑO Club Deportivo Miño Teixugos (Goián) Martes, de 17:00 a 19:00 h
PIRAGÜISMO TUI Club Kayak Tudense Mércores, de 16:45 a 18:45 h
PIRAGÜISMO TUI Club Penedo Venres, de 16:00 a 18:30 h
PIRAGÜISMO VIGO Club Kayak Vigo Mércores, de 17:00 a 19:00 - Venres, de 17:00 a 19:00 h - Domingos, de 10:00 a 12:00 h
PIRAGÜISMO VIGO Club Piragüismo Olívico De martes a venres, de 16:30 a 18:30 h - Sábados, de 10:30 a 12:30 h
PIRAGÜISMO VILABOA Club Náutico Cobres Martes, de 16:00 a 17:30 h - Venres, de 16:00 a 17:30 h
PIRAGÜISMO VILABOA Club Piragüismo Vilaboa Martes, de 16:30 a 18:30 h - Xoves, de 16:30 a 18:30 h
PIRAGÜISMO VILAGARCÍA DE AROUSA Club Depornautic Arousa Venres, de 17:00 a 18:00 h
RUGBY VIGO CUVI(Lagoas-Marcosende) Mércores de 17:30 a 18:30 h e sábados de 10:30 a 12:30 h
TAEKWONDO BARRO Pavillón municipal de Barro (1) Venres de 16:00 a 17:00 h (5 a 9 anos)
TAEKWONDO BARRO Pavillón municipal de Barro (2) Venres de 17:00 a 18:00 h (9 a 12 anos)
TAEKWONDO CAMPOLAMEIRO Pavillón municipal de Campolameiro Martes de 18:15 a 19:15 h (5 a 12 anos)
TAEKWONDO CARBALLEDO Pavillón municipal de Carballedo Martes de 16:30 a 17:30 h (5 a 12 anos)
TAEKWONDO PONTE CALDELAS Pavillón municipal de Ponte Caldelas (1) Luns de 18:00 a 19:00 h (5 a 9 anos)
TAEKWONDO PONTE CALDELAS Pavillón municipal de Ponte Caldelas (2) Luns de 19:00 a 20:00 h (9 a 14 anos)

 

Última modificación: mércores, 20 outubro 2021

PROTOCOLOS FISICOVID-DXTGALEGO FEDERACIÓNS

Última modificación: martes, 21 setembro 2021