DEPOrte Escolas

"DEPOrte Escolas" é un programa deportivo gratuíto da Deputación de Pontevedra en colaboración e coordinación coas federacións deportivas para contribuír ao desenvolvemento e fomento da actividade deportiva en idade escolar.

Modalidades de "DEPOrte Escolas"

Atletismo, baloncesto, balonmán, judo, loita, patinaxe, piragüismo, rugby e taekwondo.

Nenas e nenos destinatarios

A única condición que tes que cumprir é ter moitas ganas de pasalo ben practicando a túa modalidade deportiva preferida.

As escolas estarán destinadas a nenas e nenos en idade escolar de toda a provincia de Pontevedra.

Busca a modalidade deportiva e as súas características técnicas e apúntate.

Formalización da inscrición

A solicitude de inscrición deberá realizarse preferentemente por medios electrónicos a través do formulario normalizado dispoñible na Sede electrónica da Deputación de Pontevedra (https://sede.depo.gal).

Para a presentación da inscrición, a Sede electrónica da Deputación de Pontevedra admite os certificados electrónicos do sistema Cl@ve, que contempla a utilización de sistemas de identificación baseados en claves concertadas (sistemas de usuario e contrasinal) e certificados electrónicos (incluído o DNIe).

Opcionalmente, poderá presentarse a inscrición de forma presencial en calquera dos lugares e rexistros establecidos na normativa reguladora do procedemento administrativo común.

Prazo de presentación de solicitudes

Abriranse dous prazos para a presentación de solicitudes:

  • O 1.º prazo de presentación das solicitudes será de 20 días naturais a partir do día seguinte ao da publicación desta convocatoria no Boletín Oficial da Provincia de Pontevedra (BOPPO).
    Unha vez finalizado o prazo de inscrición poderanse consultar as listas na páxina web; a selección das prazas levarase a cabo por orde de rexistro de entrada.
  • O 2.º prazo de presentación de solicitudes será desde o 1 de febreiro ata o 28 de febreiro.

Unha vez finalizado o prazo de inscrición poderanse consultar as listas na páxina web.

Comezo das "DEPOrte Escolas"

As "DEPOrte Escolas" comezarán a partir do luns 1 de marzo no día e no horario correspondente a cada escola.

Busca a modalidade deportiva e as súas características técnicas e apúntate

MODALIDADE CONCELLO LUGAR HORARIO
ATLETISMO GUARDA, A Pavillón CEIP Manuel Rodríguez Sande Venres, de 16:30 h a 18:00 h (nacidos no 2006 ao 2015)
ATLETISMO PONTEVEDRA Centro Galego de Tecnificación Deportiva Martes, de 17:00 h a 18:00 h (nacidos no 2010 ao 2013)
ATLETISMO PONTEVEDRA Centro Galego de Tecnificación Deportiva Xoves, de 17:00 h a 18:00 h (nacidos no 2006 ao 2009)
ATLETISMO TOMIÑO Pavillón da Carballa Luns, de 18:30 a 20:00 h (nacidos no 2006 ao 2015)
BALONCESTO ARBO CEIP Antonio Carpintero Luns, de 16:00 a 17:00 h  (nacidos no 2009 ao 2014)
BALONCESTO GONDOMAR Pavillón municipal de Gondomar Martes e xoves, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2009 ao 2014)
BALONCESTO GUARDA, A IES a Sangriña Domingo, de 10:00 a 12:00 h (nacidos no 2009 ao 2014)
BALONCESTO MORAÑA CPI Santa Lucía Martes e xoves, de 15:00 a 16:00 h (nacidos no 2009 ao 2014)
BALONCESTO NEVES, AS Pavillón deportivo municipal Venres, de 14:00 a 15:00 h (nacidos no 2009 ao 2014)
BALONCESTO PAZOS DE BORBÉN Pavillón de Pazos de Borbén Martes, de 15:30 a 17:30 h (nacidos no 2009 ao 2014)
BALONMANO BUEU Pavillón municipal Pablo Herbello Novas Mércores, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2014 ao 2016)
BALONMANO BUEU Pavillón municipal Pablo Herbello Novas Mércores, de 17:30 a 18:30 h (nacidos no 2009 ao 2013)
BALONMANO BUEU Pavillón municipal Pablo Herbello Novas  Venres, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2014 ao 2016)
BALONMANO BUEU Pavillón municipal Pablo Herbello Novas Venres, de 17:30 a 18:30 h (nacidos no 2009 ao 2013)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CEIP Castrillón Luns, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2011 ao 2014)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CEIP Castrillón Luns, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2011 ao 2012)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CEIP Castrillón Luns, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CPR Casa da Virxe Martes, de 17:15 a 18:15 h (nacidos no 2009 ao 2012)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CPR Sagrada Familia Martes, de 17:30 a 18:30 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CEIP  A Rúa Mércores, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2011 ao 2014)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CEIP  A Rúa Mércores, de 17:30 a 18:30 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CEIP Cangas Mércores, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CEIP Cangas Mércores, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2011 ao 2014)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CPR Compañía de María Xoves, de 16:45 a 18:45 h (nacidos no 2011 ao 2014)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CPR Compañía de María Xoves, de 17:45 a 18:45 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CPR Casa da Virxe Xoves, de 17:15 a 18:15 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CEIP Espiñeira Luns, de 16:00 a 17:00 h (nacidos do 2011 ao 2014)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CEIP Espiñeira Luns, de 17:00 a 18:00 h (nacidos do 2009 ao 2010)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CEIP San Roque Martes, de 15:55 a 16:55 (nacidos do 2011 ao 2014)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CEIP San Roque Mércores, de 18:00 a 19:00 h (nacidos do 2009 ao 2010)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CEIP Hio Xoves, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2011 ao 2014)
BALONMANO CANGAS Pavillón do CEIP Hio Xoves, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO CANGAS CPR Eduardo Pondal Venres, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2011 ao 2014)
BALONMANO CANGAS CPR Eduardo Pondal Venres, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO CAÑIZA, A Pavillón Municipal da Cañiza Martes, de 15:15 a 16:30 h (nacidos no 2011 ao 2012)
BALONMANO CAÑIZA, A Pavillón do CPI da Cañiza Martes, de 15:15 a 16:30 h (nacidos no 2015 ao 2016)
BALONMANO CAÑIZA, A Pavillón Municipal da Cañiza Mércores, de 15:15 a 16:30 h (nacidos no 2011 ao 2012)
BALONMANO CAÑIZA, A Pavillón do CPI da Cañiza Mércores, de 15:15 a 16:30 h (nacidos no 2013 ao 2014)
BALONMANO CAÑIZA, A Pavillón Mucipal da Cañiza Xoves, de 15:15 a 16:30 h (nacidos no 2011 ao 2012)
BALONMANO CAÑIZA, A Pavillón do CPI da Cañiza Xoves, de 15:15 a 16:30 h (nacidos no 2015 ao 2016)
BALONMANO CAÑIZA, A Pavillón Municipal da Cañiza Venres, de 15:15 a 16:30 h (nacidos no 2011 ao 2012)
BALONMANO CAÑIZA, A Pavillón do CPI da Cañiza Venres, de 15:15 a 16:30 h (nacidos no 2013 ao 2014)
BALONMANO CAÑIZA, A Pavillón Municipal da Cañiza Martes, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO CAÑIZA, A Pavillón Municipal da Cañiza Mércores, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO CAÑIZA, A Pavillón Municipal da Cañiza Xoves, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO CAÑIZA, A Pavillón Municipal da Cañiza Venres, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO GONDOMAR Pavillón Municipal Bernabé Costas de Miranda  Venres, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2005 ao 2012)
BALONMANO GUARDA, A Pavillón Municipal a Sangriña Martes, de 15:30 a 16:30 h (nacidos no 2006 ao 2014)
BALONMANO GUARDA, A Pavillón do CEIP Manuel Rodríguez Sinde Xoves, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2006 ao 2014)
BALONMANO GUARDA, A Pavillón do Colexio San José Hermanas Carmelitas de la Caridad Venres, de 15:30 a 16:30 h (nacidos no 2006 ao 2014)
BALONMANO LALÍN Pavillón Lalín Arena Martes, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2007 ao 2008)
BALONMANO LALÍN Pavillón Lalín Arena Luns, de 19:00 a 20:00 h (nacidos no 2007 ao 2008)
BALONMANO LALÍN Pavillón Lalín Arena P1 Martes, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO LALÍN Pavillón Lalín Arena P2 Martes, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO LALÍN Pavillón Lalín Arena Martes, de 19:00 a 20:00 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO LALÍN Pavillón Lalín Arena P1 Xoves, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2011 ao 2013)
BALONMANO LALÍN Pavillón Municipal de Lalín P1 Xoves, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2011 ao 2013)
BALONMANO LALÍN Pavillón Municipal de Lalín P2 Xoves, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2011 ao 2013)
BALONMANO LALÍN Pavillón Lalín Arena P2 Xoves, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2011 ao 2013)
BALONMANO MEAÑO Pavillón Deportes Coirón (Pista 1) Luns, de 17:00 a 18:30 h (nacidos no 2011 ao 2014)
BALONMANO MEAÑO Pavillón Deportes Coirón (Pista 2) Luns, de 17:30 a 19:00 h (nacidos no 2008 ao 2011)
BALONMANO MEAÑO Pavillón Deportes Coirón (Pista 1) Martes, de 17:00 a 18:30 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO MEAÑO Pavillón Deportes Coirón (Pista 2) Martes, de 17:30 a 19:00 h (nacidos no 2007 ao 2008)
BALONMANO MEAÑO Pavillón Deportes Coirón (Pista 1) Mércores, de 17:00 a 18:30 h (nacidos no 2011 ao 2014)
BALONMANO MEAÑO Pavillón Deportes Coirón (Pista 2) Mércores, de 17:30 a 19:00 h (nacidos no 2007 ao 2008)
BALONMANO MEAÑO Pavillón Deportes Coirón (Pista 1) Xoves, de 17:00 a 18:30 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO MEAÑO Pavillón Deportes Coirón (Pista 2) Xoves, de 17:30 a 19:00 h (nacidos no 2007 ao 2008)
BALONMANO MEAÑO Pavillón Deportes Coirón (Pista 1) Venres, de 17:00 a 18:30 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO MEAÑO Pavillón Deportes Coirón (Pista 2) Venres, de 17:30 a 19:00 h (nacidos no 2007 ao 2008)
BALONMANO MOAÑA  Pavillón O Rosal Moaña (pista 1) Martes e xoves, de 16:00 h a 17:00 h (nacidos no 2013 ao 2014)
BALONMANO MOAÑA  Pavillón O Rosal Moaña (pista 2) Martes e xoves, de 16:00 h a 17:00 h (nacidos no 2010 ao 2012)
BALONMANO MOS Pavillón Sanguiñeda Luns, de 16:00 a 18:00 h (nacidos no 2010 ao 2014)
BALONMANO MOS Pavillón Sanguiñeda Martes, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2010 ao 2014)
BALONMANO MOS Pavillón Sanguiñeda Xoves, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2010 ao 2014)
BALONMANO MOS Pavillón Sanguiñeda Venres, de 16:00 a 18:00 h (nacidos no 2010 ao 2014)
BALONMANO O GROVE Pavillón Monte da Vila  Luns, de 16:15 a 17:30 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO O GROVE Pavillón Monte da Vila  Luns, de 17:45 a 19:00 h (nacidos no 2011 ao 2013)
BALONMANO O GROVE Pavillón Monte da Vila  Martes, de 16:30 a 17:45 h (nacidos no 2011 ao 2013)
BALONMANO O GROVE Pavillón Monte da Vila  Mércores, de 16:15 a 17:30 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO O GROVE Pavillón Monte da Vila  Mércores, de 17:45 a 19:00 h (nacidos no 2007 ao 2008
BALONMANO O GROVE Pavillón Monte da Vila  Xoves, de 16:30 a 17:45 h (nacidos no 2011 ao 2013)
BALONMANO O PORRIÑO Pavillón Municipal de Porriño Martes, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2010 ao 2014)
BALONMANO O PORRIÑO Pavillón Municipal de Porriño Xoves, de 16:00 a 18:00 h (nacidos no 2010 ao 2014)
BALONMANO O PORRIÑO Pavillón do CEIP Xosé Fernández López Xoves, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2010 ao 2014)
BALONMANO O ROSAL Pavillón Municipal de O Rosal Mércores, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2008 ao 2011)
BALONMANO OIA Pavillón do CEIP Mestre Manuel García Lunes, de 15:45 a 16:45 h (nacidos no 2006 ao 2014)
BALONMANO PONTEVEDRA Pavillón Multiusos da Xunqueira (pista 1 derecha) Martes e xoves, de 16:30 a 17:30 (nacidos no 2010 ao 2012)
BALONMANO PONTEVEDRA Pavillón Multiusos da Xunqueira (pista 1 izquierda) Martes e xoves, de 16:30 a 17:30 (nacidos no 2010 ao 2012)
BALONMANO PONTEVEDRA Pavillón Multiusos da Xunqueira (pista 2 derecha) Martes e xoves, de 16:30 a 17:30 (nacidos no 2010 ao 2012)
BALONMANO PONTEVEDRA Pavillón Multiusos da Xunqueira (pista 2 izquierda) Martes e xoves, de 16:30 a 17:30 (nacidos no 2010 ao 2012)
BALONMANO PONTEVEDRA Pavillón Municipal dos Deportes (pista 1 derecha) Xoves, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2013 ao 2014)
BALONMANO PONTEVEDRA Pavillón Municipal dos Deportes (pista 1 izquierda) Xoves, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2013 ao 2014)
BALONMANO REDONDELA  Pavillón CEIP Igrexa Chapela Mércores, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2015)
BALONMANO REDONDELA  Pavillón do CEIP Alexandre Bóveda "Angoren" Luns, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2008 ao 2014)
BALONMANO REDONDELA  Pavillón Municipal Manuel González Soto Xoves, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2014 ao 2016)
BALONMANO REDONDELA  Pavillón Municipal Manuel González Soto Xoves, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2011 ao 2013)
BALONMANO REDONDELA  Pavillon do CEIP Reboreda Mércores, de 16:00 a 17:30 h (nacidos no 2008 ao 2011)
BALONMANO REDONDELA  Pavillón Municipal de Redondela "A Bombonera" Luns, de 16:00 a 17:30 h (nacidos no 2012 ao 2014)
BALONMANO REDONDELA  Pavillón Municipal de Redondela "A Bombonera" Luns, de 16:00 a 17:30 h (nacidos no 2008 ao 2011)
BALONMANO RODEIRO Pavillón Municipal de Rodeiro Luns de 18:30 a 19:30 h (nacidos no 2011)
BALONMANO RODEIRO Pavillón Municipal de Rodeiro Martes de 18:30 a 19:30 h (nacidos no 2012 e 2013)
BALONMANO RODEIRO Pavillón Municipal de Rodeiro Venres de 14:00 a 15:00 h (nacidos no 2009 e 2010)
BALONMANO RODEIRO Pavillón Municipal de Rodeiro Venres de 15:00 a 16:00 h (nacidos no 2008)
BALONMANO TOMIÑO Pavillón municipal de Goian Mércores, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2006 ao 2014)
BALONMANO TOMIÑO Pavillón Polideportivo de Barrantes Xoves, de 16:10  a 17:10 h (nacidos no 2008 ao 2014)
BALONMANO TOMIÑO Polideportivo de Tebra Mércores, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2014)
BALONMANO TOMIÑO Pavillón Multiusos CEIP de Sobrada Venres, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2014)
BALONMANO TUI Pavillón Nuevo de Tui (zona 1) Xoves, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2010)
BALONMANO TUI Pavillón Nuevo de Tui (zona 2) Xoves, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2011 ao 2012)
BALONMANO TUI Pavillón do CEP de Caldelas Mércores, de 16:00 a 17:30 h (nacidos no 2008 ao 2014)
BALONMANO TUI Pavillón do CEIP Rebordáns Xoves, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2014)
BALONMANO TUI Pavillón Nuevo de Tui (zona 3) Xoves, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2013 ao 2014)
BALONMANO TUI Pavillón do CEIP de Randufe Mércores, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2014)
BALONMANO TUI Pavillón do CEIP de Guimarei Mércores, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2014)
BALONMANO TUI Pavillón do CEIP Maristas Venres, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2014)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP O Carballal Luns, de 16:00 a 16:45 h (nacidos no 2012 ao 2014)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP O Carballal Luns, de 17:00 a 17:45 h (nacidos no 2008 ao 2011)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP Santa Mariña Mércores, de 16:00 a 16:45 h (nacidos no 2012 ao 2014)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP Santa Mariña Mércores, de 17:00 a 17:45 h (nacidos no 2008 ao 2011)
BALONMANO VIGO Pavillón do CPR Possumus Martes, de 16:30 a 17:30 h (nacidos no 2008 ao 2015)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP Paraixal Luns, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2015)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP Frian Teis  Xoves, de 17:00 a 18.00 h (nacidos no 2008 ao 2015)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEP Santa Tegra Teis Venres, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2015)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP Vicente Risco Venres, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2014)
BALONMANO VIGO Pavillón do Colexio Bouza Brei Martes, de 16:00 a 17:00h (nacidos no 2009 ao 2015)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP Ría de Vigo Mércores, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2015)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP A Paz Tintureira Venres, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2009 ao 2013)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP Chans Bembrive Mércores, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2009 ao 2013)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP Lope de Vega Venres, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2009 ao 2010)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP Lope de Vega Venres, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2011 ao 2013)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP Mestres Goldar Mércores, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2009 ao 2013)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP O Pombal Venres, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2009 ao 2013)
BALONMANO VIGO Pavillón do Colexio Santa Cristina Xoves, de 16:15 a 17:15 h (nacidos no 2009 ao 2013)
BALONMANO VIGO Pavillón do CEIP Valle Inclán Martes, de 16:00 a 17:00 h (nacidos no 2009 ao 2013)
BALONMANO VILABOA Pavillón do CEP Riomaior Venres, de 17:00 a 18:00h (nacidos no 2008 ao 2014)
BALONMANO VILAGARCIA DE AROUSA Pavillón do Colexio de Carril Luns, de 16:00 a 17:30 h (nacidos no 2008 ao 2011)
BALONMANO VILAGARCIA DE AROUSA Pavillón do Colexio de Carril Martes, de 16:00 a 17:30 h (nacidos no 2008 ao 2011)
BALONMANO VILAGARCIA DE AROUSA Pavillón do Colexio de Carril Mércores, de 16:00 a 17:30 h (nacidos no 2008 ao 2011)
BALONMANO VILAGARCIA DE AROUSA Pavillón do Colexio de Carril Xoves, de 16:00 a 17:30 h (nacidos no 2008 ao 2011)
BALONMANO VILAGARCIA DE AROUSA Pavillón do Colexio de Carril Venres, de 16:00 a 17:30 h (nacidos no 2008 ao 2011)
JUDO BAIONA Pavillón polideportivo municipal  Mércores e Venres, de 15:50 h a 16:35 h (nacidos no 2011 ao 2014)
JUDO BAIONA Pavillón polideportivo municipal  Mércores a Venres, de 16:50 h a 17:35 h (nacidos no 2006 ao 2010
JUDO BAIONA CEIP Belesar Martes, de 15:00 h a 16:00 h (nacidos no 2011 ao 2014)
JUDO BAIONA CEIP Belesar Xoves, de 15:00 h a 16:00 h (nacidos no 2006 ao 2010)
JUDO GONDOMAR Pavillón polideportivo municipal  Venres, de 16:00 h a 16:45 h (nacidos no 2011 ao 2014)
JUDO GONDOMAR Pavillón polideportivo municipal  Venres, de 17:00 h a 17:45 h (nacidos no 2006 ao 2010)
JUDO MORAÑA CEIP Santa Lucía Xoves, de 16:00 h a 16:45 h (nacidos no 2011 ao 2014)
JUDO MORAÑA CEIP Santa Lucía Xoves, de 17:00 h a 17:45 h (nacidos no 2006 ao 2010)
JUDO OIA CEIP Mestre Manuel García Xoves, de 15:45 h a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2014)
JUDO PONTEAREAS CEIP Fermin Bouza Brey Luns, de 17:30 h a 18:15 h (nacidos no 2011 ao 2014)
JUDO PONTEAREAS CEIP Fermin Bouza Brey Luns, de 18:30 h a 19:15 h (nacidos no 2006 ao 2010)
JUDO PONTEAREAS CEIP Fermin Bouza Brey Mércores, de 17:00 h a 17:45 h (nacidos no 2011 ao 2014)
JUDO PONTEAREAS CEIP Fermin Bouza Brey Mércores, de 18:00 h a 18:45 h (nacidos no 2011 ao 2014)
JUDO PONTEVEDRA C. Infatil Príncipe Felipe Luns e Mércores, de 16:00 h a 16:45 h (nacidos no 2011 ao 2014)
JUDO PONTEVEDRA C. Infatil Príncipe Felipe Luns e Mércores, de 17:00 h a 17:45 h (nacidos no 2006 ao 2010)
JUDO RENDONDELA CEIP Laredo Mércores, de 16:00 h a 17:00 h (nacidos no 2008 ao 2014)
JUDO RIBADUMIA Ximnasio novo de Barrantes Martes e Xoves, de 16:15 h a 17:00 h (nacidos no 2011 ao 2014)
JUDO RIBADUMIA Ximnasio novo de Barrantes Martes e Xoves, de 17:15 h a 18:00 h (nacidos no 2006 ao 2010)
JUDO TOMIÑO Pavillón polideportivo de Goián Venres, de 16:00 h a 16:45 h (nacidos no 2011 ao 2014)
JUDO TOMIÑO Pavillón polideportivo de Goián Venres, de 17:00 h a 17:45 h (nacidos no 2006 ao 2010)
JUDO VALGA Pavillón Polideportivo Martes, de 16:00 h a 16:45 h (nacidos no 2011 ao 2014)
JUDO VALGA Pavillón Polideportivo Martes, de 17:00 h a 17:45 h (nacidos no 2006 ao 2010)
JUDO VIGO Asociación Deportiva Candeán Luns, de 18:00 h a 18:45 h (nacidos no 2011 ao 2014)
JUDO VIGO Asociación Deportiva Candeán Luns, de 19:00 h a 19:45 h (nacidos no 2006 ao 2010)
JUDO VIGO Asociación Deportiva Candeán Venres, de 16:00 h a 16:45 h (nacidos no 2011 ao 2014)
JUDO VIGO Asociación Deportiva Candeán Venres, de 17:00 h a 17:45 h (nacidos no 2006 ao 2010)
LOITA BAIONA Pavillón Ceip Sabarís Mércores, de 16:00 a 17:00 h (nacidos en 2005 a 2015)
LOITA BUEU Pavillón Municipal Pablo Herbello    Martes, de 17:30 a 18:30 h (nacidos en 2005 a 20115)
LOITA BUEU Pavillón Municipal Pablo Herbello    Martes, de 17:30 a 18:30 h (nacidos en 2005 a 2015)
LOITA ESTRADA, A Ximnasio do Club a Cambadela Luns, de 18:00 h a 17:15 h (nacidos en 2005 a 20115)
LOITA PONTEVEDRA C.G.T.D. Sábados, de 12:00 h a 13:00 h (nacidos en 2005 a 20115)
LOITA VIGO AAVV Pardavila Luns, de 19:00 h a 20:00 h (nacidos en 2005 a 20115)
LOITA VIGO AAVV Pardavila Martes, de 16:30 a 17:30 h (nacidos en 2005 a 20115)
LOITA VIGO AAVV Pardavila Mércores, de 19:00 h a 20:00 h (nacidos en 2005 a 20115)
LOITA VIGO Pavillón municipal Coia Luns, de 19:00 h a 20:00 h (nacidos en 2005 a 20115)
LOITA VIGO Pavillón municipal Coia Venres, de 19:00 h a 20:00 h (nacidos en 2005 a 20115)
LOITA VILA DE CRUCES Ximnasio municipal de Vila de Cruces Mércores, de 17:00 h a 18:00 h (nacidos en 2009 a 2015)
LOITA VILA DE CRUCES Ximnasio municipal de Vila de Cruces Mércores, de 18:00 h a 19:00 h (nacidos en 2005 a 2008)
PATINAXE FORCAREI Pavillón Municipal "Paco Rubio" Forcarei Xoves, de 17:15 a 18:15 h (nacidos no 2003 ao 2014)
PATINAXE GONDOMAR Pavillón Municipal Bernabé Costas Miranda Luns e mércores, de 16:00 a 16:45 h (nacidos no 2013 ao 2014)
PATINAXE GONDOMAR Pavillón Municipal Bernabé Costas Miranda Luns e mércores, de 16:45 a 17:30 h (nacidos no 2010 ao 2011)
PATINAXE GONDOMAR Pavillón Municipal Bernabé Costas Miranda Luns e mércores, de 17:30 a 18:15 h (nacidos no 2009 ao 2010)
PATINAXE GONDOMAR Pavillón Municipal Bernabé Costas Miranda Luns e mércores, de 18:15 a 19:00 h (nacidos no 2006 ao 2008)
PATINAXE GONDOMAR Pavillón Municipal Bernabé Costas Miranda Luns e mércores, de 19:00 a 19:45 h (nacidos no 2003 ao 2006)
PATINAXE GUARDA, A Pavillón do Colexio Manuel Rodríguez Sinde Xoves, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2009 ao 2014)
PATINAXE GUARDA, A Pavillón do Colexio Manuel Rodríguez Sinde Xoves, de 18:00 a 19:00 h (nacidos no 2003 ao 2008)
PATINAXE MORAÑA Pavillón Municipal de Deportes Santa Lucía Mércores, de 17:00 a 18:00 h (nacidos no 2011 ao 2014)
PATINAXE MORAÑA Pavillón Municipal de Deportes Santa Lucía Mércores, de 18:15 a 19:15 h (nacidos no 2007 ao 2010)
PATINAXE PONTEVEDRA C. Infatil Príncipe Felipe Mércores, de 17:30 a 18:15 h (nacidos no 2009 e o 2010)
PATINAXE PONTEVEDRA C. Infatil Príncipe Felipe Mércores, de 18:15 a 19:00 h (nacidos entre o 2006  ao 2008)
PATINAXE PONTEVEDRA C. Infatil Príncipe Felipe Mércores, de 19:00 a 19:45 h (nacidos entre o 2003  ao 2005)
PATINAXE PONTEVEDRA C. Infatil Príncipe Felipe Mércores, de 18:30 a 19:15 h (nacidos no 2011 ao 2014)
PATINAXE RIBADUMIA Pavillón Municipal Sisan Mércores, de 18:30 a 19:15 h (nacidos no 2011 ao 2014)
PATINAXE RIBADUMIA Pavillón Municipal Sisan Mércores, de 19:15 a 20:00 h (nacidos no 2007 ao 2014)
PATINAXE RIBADUMIA Pavillón Municipal Sisan Mércores, de 20:00 a 20:45 h (nacidos no 2003 ao 2006)
PATINAXE TOMIÑO Pavillón Municipal de Goián Martes, de 18:30 a 19:15 h (nacidos no 2009 ao 2014)
PATINAXE TOMIÑO Pavillón Municipal de Goián Martes, de 19:15 a 20:00 h (nacidos no 2003 ao 2008)
PATINAXE TOMIÑO Pavillón da Carballa Xoves, de 16:00 a 16:55 h (nacidos no 2009 ao 2014)
PATINAXE TOMIÑO Pavillón da Carballa Xoves, de 17:00 a 17:55 h (nacidos no 2003 ao 2008)
PATINAXE VALGA Pavillón Municipal de Valga Mércores, de 16:30 a 17:15 h (nacidos no 2013 ao 2014)
PATINAXE VALGA Pavillón Municipal de Valga Mércores, de 17:15 a 18:00 h (nacidos no 2011 ao 2012)
PATINAXE VALGA Pavillón Municipal de Valga Mércores, de 18:00 a 18:45 h (nacidos no 2009 ao 2010)
PATINAXE VALGA Pavillón Municipal de Valga Mércores, de 18:45 a 19:30 h (nacidos no 2006 ao 2008)
PATINAXE VALGA Pavillón Municipal de Valga Mércores, de 19:30 a 20:15 h (nacidos no 2003 ao 2005)
TAEKWONDO BARRO Pavillón municipal Venres, de 16:00 h a 18:00 h (nacidos no 2005 ao 2015)
TAEKWONDO PONTE CALDELAS Pavillón municipal Lunes, de 17:00 h a 19:15 h (nacidos no 2005 ao 2015)
TAEKWONDO CERDEDO-COTOBADE Pavillon municipal Carballedo Martes, de 16:30 h a 17:30 h (nacidos no 2005 ao 2015)
RUGBY VIGO Universidade de Vigo  Mércores, de 17:00 a 19:00 h (nacidos no 2005 ao 2015)
RUGBY VIGO Universidade de Vigo  Sábados, de 11:00 a 13:00 h (nacidos no 2005 ao 2015)

 

Última modificación: martes, 05 xaneiro 2021

PROTOCOLOS FISICOVID-DXTGALEGO FEDERACIÓNS

Última modificación: luns, 28 decembro 2020